Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a teljes érdektelenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a teljes érdektelenség a nők részéről?

Figyelt kérdés

(nem ismerkedős kérdés!)


Kezdjük a negatívumokkal: nem vagyok túl jóképű, mondjuk csúnya sem. Sokkal fiatalabbnak tűnök a koromnál, nincs mély hangom, testalkatra is átlagos-vényony vagyok. Ezen felül ritkán járok bulizni, évi kétszer-háromszor.

Viszont vannak jó tulajdonságaim is. Értelmes vagyok, tudok helyesen írni. Széles az érdeklődési köröm, változatos hobbijaim vannak, bárkivel bármiről el tudok beszélgetni, bármihez hozzá tudok szólni. Határozott, ambiciózus vagyok, épp ezért nagyon jól állok anyagilag... Mondjuk nem látszik rajtam; adok magamra, de nem vagyok egy kérkedő alak.

Igyekszem mindig nyitni a nők felé. Nem görcsösen, csak flörtölni, elbeszélgetni. Viszont mostanában csak neten van lehetőségem ismerkedni, és mintha senkit nem érdekelnék! De semennyire. Soha egy kérdés, vagy max. egy "és te?". A válaszok egyszavasak, rosszabb esetben egy-egy emoji. Néha még az sem. Pedig nem a buta plázacicákat célzom meg, hanem az egyetemista, esetleg egyetemet végzett nőket.

Mintha tök érdektelen lennék. Jó, nyilván nem vagyok tökéletese, de elég sokat kihoztam az életemből. Többet, mint a legtöbb ember. Viszont úgy tűnik, ez sem elég.


Mit kéne még tennem?


2018. márc. 15. 22:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem jár jutalom azért, mert éled az életed.
2018. márc. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem internetes ismerkedéssel kéne próbálkozni, mert ott még egy átlagos nőnek is olyan kínálat van, hogy a próbálkozók közt a szintén átlagosak, vagy valamivel átlag alattiak teljesen érdektelenek lesznek, és maximum pár emoji-t érdemelnek.
2018. márc. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
3%
#1: egy normális válasz nem jutalom...
2018. márc. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha ennyi mondanivalója van, vagy nem képes kommunikálni, nem fog megváltozni egy idegen miatt.
2018. márc. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló a helyzet, bár alkatra kicsit más vagyok. Teljesen mindegy mit csinálok nem jön össze semmi. Egy haverom viszont aki amúgy nem egy adonisz valahogy tapadnak rá a nők. Szinte tennie sem kell azért, hogy a nők menjenek utána. Azzal nem is foglalkoznak, hogy a srácnak se életcélja, se végzettsége, se munkája, drogozik. Én pont ellentétje vagyok neki, dolgozom, tanulok, építem a jövőt, igényes vagyok magamra, állítólag nagyon jó társaság is vagyok de mégsem jön össze semmi az utóbbi időben. Persze tudom a hiba csak bennem lehet és nem a nőkben de én meg nem találom, hogy mi az.
2018. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
8%
#5 a kulcsszó, hogy drogozik, tehát "rosszfiú", ami nagyon vonzza a nőket.
2018. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Azért nem minden nő ilyen. Ha csak ilyennel találkozol, akkor nem jő a szűrőd:D Egyébként meg ezt elintézheted azzal, hogy "na, nem őt kerestem" és kész, továbbléphetsz.
2018. márc. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

"Egyébként meg ezt elintézheted azzal, hogy "na, nem őt kerestem" és kész, továbbléphetsz."


Ez elméletben jól hangzik, de amikor csak ilyenekbe futsz bele folyamatosan, akkor azért nem lehet ennyivel elintézni.

2018. márc. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

Lényegében ugyan azt tapasztalom mint te és nekem is hasonló tulajdonságaim vannak így első ránézésre. Lényegében két esettel találkozok. Van valakije (kapcsolat vagy dugópartner) vagy érdektelenség írányomba. Holott nem érzem magam sz.r embernek, bár nem gyúrok és ájfónom sincs. A környezetemben sokan kedvelnek, sokakkal jó viszonyban vagyok, de a nőket úgy általában nem érdeklem én sem. Neten nem igazán ismerkedek, esetleg megkeresem, ha már élőben beszéltünk.

Valahogy másokra meg buknak, beléjük zúgnak, megkeresik őket lányok, egyebek. Úgy, hogy sok közülük csak megdugja ezeket a nőket és kész. Egy percig sem gondolnak többre.


Most ott tartok, hogy nem érdekel. Ha belebotlok valakibe akkor nem fordítok hátat, de ha továbbra sem lesz semmi az sem fog érdekelni. Szerencsére nem kötelező együtt lennem valakivel, ez csak egy lehetőség. Vannak akiknek adódnak ilyen lehetőségeik és vannak akiknek nem.

2018. márc. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tényleg nem értem hogy fiatal emberek miért akarnak neten ismerkedni. Szerintem a legrosszabb amit tehettek.
2018. márc. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!