Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a teljes érdektelenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a teljes érdektelenség a nők részéről?

Figyelt kérdés

(nem ismerkedős kérdés!)


Kezdjük a negatívumokkal: nem vagyok túl jóképű, mondjuk csúnya sem. Sokkal fiatalabbnak tűnök a koromnál, nincs mély hangom, testalkatra is átlagos-vényony vagyok. Ezen felül ritkán járok bulizni, évi kétszer-háromszor.

Viszont vannak jó tulajdonságaim is. Értelmes vagyok, tudok helyesen írni. Széles az érdeklődési köröm, változatos hobbijaim vannak, bárkivel bármiről el tudok beszélgetni, bármihez hozzá tudok szólni. Határozott, ambiciózus vagyok, épp ezért nagyon jól állok anyagilag... Mondjuk nem látszik rajtam; adok magamra, de nem vagyok egy kérkedő alak.

Igyekszem mindig nyitni a nők felé. Nem görcsösen, csak flörtölni, elbeszélgetni. Viszont mostanában csak neten van lehetőségem ismerkedni, és mintha senkit nem érdekelnék! De semennyire. Soha egy kérdés, vagy max. egy "és te?". A válaszok egyszavasak, rosszabb esetben egy-egy emoji. Néha még az sem. Pedig nem a buta plázacicákat célzom meg, hanem az egyetemista, esetleg egyetemet végzett nőket.

Mintha tök érdektelen lennék. Jó, nyilván nem vagyok tökéletese, de elég sokat kihoztam az életemből. Többet, mint a legtöbb ember. Viszont úgy tűnik, ez sem elég.


Mit kéne még tennem?


2018. márc. 15. 22:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"amikor csak ilyenekbe futsz bele folyamatosan"


Akkor el kellene gondolkodni, hogy lehet nem csak másokban van a hiba....

2018. márc. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Szerinted miért tettem fel a kérdést? Mert nem tudom, hogy hol hibázom.
2018. márc. 17. 08:41
 13/15 anonim válasza:
Es szerinted csak a plaza cica meg az egyetemet vegzett kategoria letezik? Az egesz gondolkodasoddal van a baj es egy gyk oldalon ez nem fog megoldodni ket perc alatt.
2018. ápr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Tényleg nem értem hogy fiatal emberek miért akarnak neten ismerkedni. Szerintem a legrosszabb amit tehettek."


Mert milyen társkereső platformok vannak még, ahol nem vágják a képedbe, hogy "bocs, nem ismerkedni vagyok itt"?

2018. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem benned van a hiba, hanem a netes xarakodással, hagyd a pitsába. :)

A neten az unatkozó háziasszonyok és az egofényeztető tinik keresik a tökéletes külsejű adoniszokat és még őket is elhajtják, miután megvolt a napi ego masszíroztatás. :D A másik meg, a fizetős oldalak üzemeltetői járnak a legjobban,mert sok oldalon átbaxák a népet, a sok kamu szolgáltatásukkal. :) 39f

2018. ápr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!