Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék közelebb kerülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék közelebb kerülni hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Van egy lány az egyetemen, aki már régóta tetszett, és sikerült elhívni randira. Csomót beszélgettünk, és lehet gyerekes lesz, de egyszerűen tökéletes számomra. Gyönyörű, és közben szolid, nem felszínes, ugyanúgy maximalista mint én, ugyanúgy nem az a piálós fajta stb...


Na szóval megvolt a randi, utólag mondta, hogy jól érezte magát, és benne van egy következőben. Viszont van egy bökkenő: baromira elfoglalt, mert egyetem mellett dolgozik, és suliban is alig van bent... És igazából kb. heti 1x ha össze tudunk futni, és ez nem elég arra, hogy jobban megismerjük egymást.


Szóval gondoltam sebaj, majd nyáron több időt töltünk együtt. Ja ez nem lehetséges, mert egész nyáron Amerikában fog dolgozni, aztán nyár után megint kezdődik a suli, és megint nem lesz időnk egymásra... És az a helyzet, hogy gondoltam rá, hogy keresek mást, aki kevésbé elfoglalt, de teljesen beléestem, és úgy érzem, hogy rá érdemes várni...


Olyan igazságtalan ez a helyzet. Gondoltam rá, hogy elmondom neki, mit érzek iránta, de lehet, hogy ez nem lenne jó ötlet, de mindenképpen ki szeretném fejezni számára, hogy fontos nekem.


Ti mit tennétek?


2018. márc. 15. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj te is vele amerikába nyáron.:)
2018. márc. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld megbeszélni vele a kételyeidet és az aggályaidat. Beszélgess vele arról, hogy hosszabb távon mit gondol, érdemes-e folytatnotok az ismerkedést, lesz-e annyi ideje és energiája, hogy ne haljon el kettőtök kapcsolata. Mondd el, hogy te nem szeretnél lelkileg sérülni, nem akarod beleélni magad semmibe, viszont szívesen töltenél vele több időt. Ha ő is komolyan gondolja, akkor azért csak fog időt szakítani rád, és jogod van elmondani neki az érzéseidet, tisztázni a helyzetet.
2018. márc. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ő most nem keres komoly kapcsolatot. Vagyis magamból kiindulva, mivel kb ugyanilyen vagyok, nem hiszem. Én is egyetemet csinálom, dolgozok mellette, nyáron pedig külföldön leszek. Egész biztosan nem akarnék most kapcsolatot, majd csak diploma után, és akkor is csak külföldön, mikor már kiköltöztem.


De persze célszerűbb lenne vele megbeszélned, csak ő tudja, hogy mit akar.

2018. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!