Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lány ismerőseim szinte folyamatosan randizgatnak, kapcsolatban vannak, nekem meg ha egy évente összejön egy randi, az már jó?

Figyelt kérdés
2018. márc. 17. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

És ettől te kevesebbnek érzed magad?

Sose hasonlítsd magad a barátokhoz, egyedül is legyél boldog aztán majdleszvalaki.

2018. márc. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez mondjuk pozitívum lenne. Jobban érdekelnek azok a lányok akiknek kevesebb udvarlója van, mint azok akikre rájárnak tömegesen.

Férfiaknál is van ilyen. Vannak akik havonta akár több csajt is megfektetnek és vannak akik, csak ritkán randiznak és komoly kapcsolatot keresnek.

2018. márc. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam is így van. Önbizalom hiányos vagyok, gondolom ez kihat az egészre. Nekem elég lenne 1, csak az működjön. Minden ember más, azt csak te tudod, hogy te milyen vagy.
2018. márc. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert te nem mész el minden jöttmentel randizni, hanem gondolom csak olyanokkal akik tényleg bejönnek. És ez így helyes.

Van olyan barátnőm aki (mindenféle túlzás nélkül írom) minden egyes héten más pasival randizik. És valahogy egyik sem jó neki, egyikből sem alakul kapcsolat. Szerintem ez ilyen emberek el÷g hamar ki is égnek a másik nemtől.

Én 2 éve vagyok szingli, és nagyjából 4-5-6 havonta jön valaki akivel elkezdek találkozgatni. És nem érzem hogy emiatt bármi hátrányt szenvednék. Kinek mi a normális, nekem ez..

2018. márc. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vasorr?
2018. márc. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen lányt keresek!

Kérlek írj privátban! :)

2018. márc. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!