Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig fiatal egy (magyar)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fiatal egy (magyar) férfi körülbelül?

Figyelt kérdés

A Wikipédia szerint:


"-Ifjúkor (juvenilitas): A nemi érés befejezésétől a növekedés megszűntéig. Férfiaknál a 25., nőknél a 20. életévig.

-Felnőttkor („az élet dele”), (maturitas): A növekedés befejeződésétől az öregedés (senescentia) első jeleiig, vagyis a 40., illetve a 35. évig. (Mások megkülönböztetnek fiatal és középkorú felnőttkort is.)"


[link]


Tehát még a Wikipédia is különbséget tesz ebben a tekintetben férfi és nő között. Itt 5 év különbséget említenek, de ez az angol nyelvterület világa. Szerintem ez Magyarországon sokkal több a valóságban. Én azt látom, hogy pl. egy 35 éves férfinak egy 30 éves nő az túl öreg, inkább ilyen 25 év körüli nőket keresnek. Persze vannak kivételek, de ez az általános.


Szerintetek hány éves koráig mondhatja magát fiatalnak egy magyar férfi?



2018. márc. 18. 12:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem lehet tudományosan meghatározni
2018. márc. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, hogy ezt át lehet szerkeszteni?


Az elég tudománytalan, aki ilyeneket állít. Úgy néz ki a kis cikkecske, mintha a gyakorira készült volna.

2018. márc. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, miért ilyen rövid az élet és a fiatalkor? Alig adatik meg pár év...na mindegy, szerintem férfi és nő esetében is olyan 30 éves korig mondható a fiatalkor. Legalábbis én nem teszek különbséget a nemek között ilyen szempontból. A nőknél ifjúkor 20 éves korig? Jóhogynem egy 25 évest meg már matuzsálemnek írnak be.
2018. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
fiatal gazdaként 40:) Szerintem a nyugdíjkorhatárig:)
2018. márc. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Teljesen egyértelmű, hogy van különbség férfi és nő között ha az életkorról van szó. A Wikipédia mondom, hogy még túloz is, hogy "csak" 5 év különbséget ír. Van az 10 is valójában.
2018. márc. 18. 12:44
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
#5 Te most igazából csak provokálni akarod a népet, igaz? Vagy szeretnéd azt hinni, hogy rajtad nem fog látszani az öregedés? Pasikon is ugyanolyan mértékben látszik. Pl én a 21 évemmel nemis jönnék össze 27 feletti férfiakkal, tehát meg is dőlt az elméleted :D
2018. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Az nem számít, hogy a férfiak korábban halnak?
2018. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Oké, bújjad tovább a wikipédiát, hajrá, keresgess még bizonyítékokat, amivel nyugtatgathatod magad. :P
2018. márc. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
A magyar férfiak 30-ig mondhatóak fiatalnak,gyorsabban öregednek mint a nők,még ha ez sokaknak nem is tetszik.
2018. márc. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Angolul a wiki nem ír különbségeket, csak akkor, mikor a termékenységről vagy a kopaszodásról ír.
2018. márc. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!