Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony és vékony adottságú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony és vékony adottságú pasiként valóban csak alárendelt szerepem van a boldogok birodalmában?

Figyelt kérdés
Ugye mindig kellenek statiszták a filmekbe, hogy hiteles legyen. A gazdagok között kell, hogy legyenek szegények, a győztesek mellett vesztesek, az építők mellett rombolók és szépek/sikeresek mellett rondák/lúzerek. Lehet, hogy az én sorsom előre meg van írva és csak követnem kellene ahelyett, hogy harcolnék ellene. Húszas éveim közepén járok és soha nem csókoltam meg még csak egy lányt sem. Ha én nem lennék, akkor a boldog szerelmespárok, a magas, jóképű sportos pasik és csinos, szőke, angyali arcú csajok nem érezhetnék magukat annyira különlegesnek a Földön és azt gondolnák, hogy ez teljesen természetes adottság. Sőt egy idő után megunnák, mert nem lenne akihez tudnák mérni a pillanat varázsának értékét és nem lenne olyan különleges ("Más szerencsétlen, de mi boldogak és tökéletesek vagyunk és még édesebb az íze"). Szerintetek is így van?

2018. márc. 18. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Vesztesekre is szükség van, ezt jól látod. De csak te magad döntheted el, hogy hová kerülsz.

Alacsony vagy? És? Nézz szét alaposan és nézd meg, hogy csomó alacsony pasinak van jó nője.

Vékony vagy? Tegyél ellene, ez nincs kőbe vésve, mint a magasság, hogy ne lehetne ezen változtatni.

Tudod, mindenki a maga sorsának kovácsa. Ha te úgy érzed az a sorsod, hogy örök vesztes legyél, maximálisan igazad van :)

2018. márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem a magasságod miatt, hanem mert ilyen bziságokat mondasz.
2018. márc. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Oké, hogy vesztes vagy, de nem azért vagy az, mert "alacsony és vékony" vagy.


Én pont az ellentéted vagyok: magas és kövér - semmivel nem vagyok előrébb, szóval ki lehet lőni a "jajj jajj alacsonyság és vékonyság miatt vagyok vesztes" dolgot.


De talán még van remény.

2018. márc. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Afrikában meg éheznek.
2018. márc. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ahogy elsõ mondja.

Mindenki maga sorsa kovàcsa.

Vékony vagy?

Ok,akkor ki akadàlyozz meg menj edzeni meg napi 6-szor egyél plusz turmix?

Hmm?

2018. márc. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A 2-es gondolatait fogadd meg, nagyon okosat írt.
2018. márc. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Sajnos igen. Az alacsony férfiak a nők szemében nem számítanak férfiaknak.
2018. márc. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12%
Én szőke kicsi vékony babaarcú lány vagyok. Sok faszinak én se jövök be, akik inkább a teltebb, magasabb lányokra vágynak. És? A párom 168 cm és 58kg. Próbál sokat edzeni, és rengeteget kajál, de sajnos genetikailag ilyen. Őt zavarja, engem nem. Odavagyok érte, jóképú, okos, vicces. Pont nem érdekel a magassága. De az vicces, hogy amikor elmegyünk szórakozni, még mellette is simán odajönnek hozzám, fel akarnak szedni, amikor meg közlöm, hogy a mellettem álló srác a barátom akkor totál meglepődnek/kiakadnak hogy ez a "nyüzüge" tényleg a barátom. Annyira felszínes:) N/24
2018. márc. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"...még mellette is simán odajönnek hozzám, fel akarnak szedni, amikor meg közlöm, hogy a mellettem álló srác a barátom..."


Azért elég köcsögség ilyet tenni bár ha kifejezetten csinos és szép vagy, akkor nem csodálom a sztereotípiájukat. A hozzád hasonló lányok 99,8%-a +180 magas, sportos/izmos álompalikkal járnak. Sajnos van egy érzésem, hogy előbb utóbb te is "engedni fogsz a kísértésnek" és hoppon hagyod szerencsétlen srácot. De nekem nincs jogom ebbe beleszólni, ez pusztán feltételezés részemről. Remélem nem haragszol, hogy ezt így megjegyeztem.

2018. márc. 18. 17:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nem hiszem, mert nekem sose jöttek be a kigyúrt magas adonisz pasik. De ettől függetlenül tudom, hogy a lányok többségének igen, én csak azt mondom, hogy a nők között is akad olyan, aki nem ez alapján választ párt. A barátomnak előttem lévő összes barátnője gyönyörű arcú lány volt. Tehát van remény, ne csüggedj:)
2018. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!