Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tulajdonképpen ki számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképpen ki számít "normális" pasinak a mai nők/csajok szemében?

Figyelt kérdés
Igen, egy korábbi kérdés ihletett ( https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi.. ), de úgy érzem, hogy szükséges lenne konkrétabban tisztázni. A nők nagyon tudnak ködösíteni és sokszor maguk sem tudják ki számít normálisnak? De konkrétan mit értenek ez alatt? Én egy alacsony, vékony visszafogott személyiségű, de intelligens egyetemista vagyok, akinek sosem volt barátnője, de amint sikerülne valakivel kapcsolatot kialakítani, megbecsülném és racionális mértékben a tőlem telhetőt megtenném érte (anyagi és emocionális értelemben). Nem gondolnám, hogy ezen sorokba bele lehetne kötni. Na de mik az egyéb rejtett igények egy csajnál? Menő autó? Saját lakás? Menő diploma jó fizetéssel? Magas, izmos alkat Alejandro kaliberű külsővel? Legyen egy álomkan az ágyban egy vastag izmos pénisszel a lábai között? Ezek is normálisnak számítanak manapság? Hol lehet meghúzni a normális és nem normális közötti határt?

2018. márc. 18. 19:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
#20: A kérdezőnek láthatóan senkinél sem volt esélye :/
2018. márc. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

21: pont ezért merül fel a kérdés, hogy mégis kiknél próbálkozott eddig. Mert ha a szó valós értelmében vett átlagosaknál, átlag alattiaknál is, akkor megint más a probléma, amit lehet, hogy a leírás alapján nem látunk. De ha csak az átlag felettieknél (akikre ráillik az kb., hogy egy olyan embernek, aki nem barlangban lakik, tíz másodperc alatt egyértelmű, hogy felszínes, nagy pénzből élő, márkab...i stb. leányzóval áll szemben), akkor már van egy válasz arra, hogy miért nem sikeres.


(és azért írtam, hogy őszintén gondolja ezeket végig, mert nem egy férfiismerősöm van, aki nyöszörög, hogy jaj, a kis takaros, átlagos lánykák nem adnak esélyt neki, átlagos fiúnak... erre élesben meg kiderül, hogy messze átlag felettiekhez szól csak hozzá, aztán döbbenten mondja, hogy "jóvanna, de szerintem a lányok között a szép az átlagos", miközben ő maga meg messze nem hozza azt a kategóriát sem pénzben, sem külsőben... de gyakorin is gyakran látom ezt. Belinkel átlagos lánynak egy partiruhawebshopból egy műtött mellű modellt :D...)

2018. márc. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

#22: Értem, hogy mire gondolsz, de ritka az olyan férfi, aki folyamatos kudarcok után nem próbálkozik kevésbé szép nőkkel. A férfiak általában nem szeretnek éveken át egyedül lenni, szexmentesen, ezért szép lassan bepróbálkoznak mindenkinél. Gyk-n is kapják rendesen az ívet, hogy nincsenek nagy elvárásaik és mindenkire ráírnak.

És azt látom, hogy egy átlagos srác még átlag alattinál is általában kosarat kap. A környezetemben lévő legrondább lányok is lazán elhajtottak átlagos srácokat.

2018. márc. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!