Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Éreztetek már olyat, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már olyat, hogy nem vagytok elég jók egy nőhöz?

Figyelt kérdés
Most nem viselkedésre gondolok, hogy rosszul bánni velük. Hanem úgy érzitek jobbat érdemel. Van egy csaj, akit már kb 3 éve ismerek látásból, de sose beszéltem vele kb 2 percnél többet. Mindig is volt olyan érzésem, hogy bejövök neki, sokszor összeakadt a tekintetünk.., de ma az egyik koleganője (mindketten személyiedzők konditeremben) mondta nekem, hogy menjek már oda hozzá, vagy hívjam el valahova, nagyon bejövök neki. Nem vagyok az a beszari fajta, szoktam kezdeményezni, de többynire olyanoknál, ahol érzem, hogy a lány hogyismondjam, alámrendelt. Tehát képes vagyok dominálni mellette, és férfinek érzem magam. Ez a csaj viszont mnden szempontból tökéletes nálam, túl szép, hogy igaz legyen. Gyönyörű arc, tökéletes alkat, szuper kedves, mosolygós, jókedvű, segítőkész, sportos..... Nem találtam eddig benne hibát. Magamat pont emiatt is nem érezném mellette férfiként, és nem lenne melette elég önbizalmam. Őt túl jónak érzem magamhoz. Nincs is annyi pénzem, nem is nézek ki olyan jól. Idősebb is 2 évvel. Egyszerűen nem akarom vele megpróbálni se. Ti voltatok már ilyen helyzetben? Voltatok így kapcsolatban?

2017. szept. 6. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
De még mennyire hogy voltam. Én léptem is,olyat dobott az önbizalmamon,hogy nem sokáig marad ám az az érzésed,hogy Te nem vagy annyira jóképű!
2017. szept. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lófaxt!
2017. szept. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha te magad is úgy érzed, hogy bejössz neki és a kolléganője is ezt mondja, csak be kellene dobnod magad, hátha mégsem vagy kevés neki. Ráadásul, ha meg sem próbálod, ki tudja meddig fogsz azon rágódni, hogy "Mi lett volna, ha...?"
2017. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Balfék vagy!
2017. szept. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gábor19... ***** válasza:
Igen. Sokszor.
2017. szept. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!