Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan ember aki alkalmatlan a párkapcsolatokra?

Figyelt kérdés

Sok kapcsolatom volt már de mindegyiknek azért lett vége mert nem tudtam senki mellett teljesen elengedni magam.Csak akkor jó ha egyedül vagyok.

Lehet hogy nem vagyok normális.


Szerintetek?



2018. márc. 18. 22:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem sem, a fingás természetes.
2018. márc. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
44%
Olyan, aki eredendően alkalmatlan, nincs. Olyan van, akit az nem viselne el, aki neki tetszik, meg olyan van, aki kattos és szar életet él és változtatnia kellene ahhoz, hogy változzanak a dolgok körülötte.
2018. márc. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
35%

Egyre több jel mutat afelé, hogy egy ilyen ember vagyok és én is, bár nem az a gondom, mint neked vagy amit Jaguár mond. :)

31/f

2018. márc. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
10%
Én nálam is az mutatkozik, hogy alkalmatlan vagyok. 21f soha nem volt még párkapcsolatom
2018. márc. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Biztosan túl sokat görcsölsz. Nem hiszem, hogy alkalmatlan lennél, maximum éretlen.
2018. márc. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
26%
Nem hiszem, hogy alkalmatlan vagy, inkább csak nem találtad meg azt az embert, aki mellett elengedheted magad, aki elfogadja azt is, mikor magányra van szükséged, úgy, hogy együtt vagytok, mégis hagy olyan időt arra, hogy elcsendesedj.
2018. márc. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy nem görcsölök csak nagyon hamar elkezd mindenki idegesíteni.Akármennyire is szeretem az illetőt.
2018. márc. 18. 23:42
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Én egy boldog remete vagyok, ezért valószínűleg alkalmatlan vagyok, de nem érdekel, xarok a nőkre. Szeretnék egyedül megöregedni. :D 38f
2018. márc. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Létezik, a régi osztály és munkatársaim közül mindenki párkapcsolatban él, sokaknak gyerekük született, még annak is összejött a kapcsolat, akit egy egész munkahely alig tudott elviselni, mert annyira hülye. Nekem semmi nem jött össze. Taszítom az embereket. F
2018. márc. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
24%
Nem létezik. Kifejthetném, hogy miért nem, de most nincs kedvem.
2018. márc. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!