Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan ember aki alkalmatlan a párkapcsolatokra?

Figyelt kérdés

Sok kapcsolatom volt már de mindegyiknek azért lett vége mert nem tudtam senki mellett teljesen elengedni magam.Csak akkor jó ha egyedül vagyok.

Lehet hogy nem vagyok normális.


Szerintetek?



2018. márc. 18. 22:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
87%
Akkor vagy alkalmatlan, ha nem vagy kész sem kompromisszumra sem arra, hogy elfogadd a másikat olyannak, amilyen. Talán csak nem találtad meg a megfelelőt, ezért nem tudod teljesen elengedni magad. Van akinek kicsit több időre van szüksége, hogy elengedje magát.
2018. márc. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%

#11

Nagyjából én is ezt mondtam volna. Köszönöm.

2018. márc. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Csak én nem akarok senkinek sem megfelelni.Nem azért mert nem szeretném a másikat csak az általam felépített harmóniát felborítaná.Szeretem ha akkor és azt csinálhatom amit akarok.Szóval nem akarok másokhoz alkalmazkodni.
2018. márc. 19. 01:22
 14/21 anonim ***** válasza:
86%

Nem azt mondom, hogy felelj meg mindenkinek, mert az lehetetlen, csak egy párkapcsolat azzal jár, hogy alkalmazkodsz a másikhoz és ő is hozzád, aztán szépen lassan összecsiszolódtok. Viszont akkor mégis hogy akarsz párkapcsolatot, ha nem vagy hajlandó semmit tenni azért, hogy az működjön? Mert nem várhatod el, hogy mindig csak a másik alkalmazkodjon hozzád és ahhoz, hogy neked most épp mihez van kedved.



#12 Szívesen.

2018. márc. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy akarok a későbbiekben még kapcsolatot?Csak nem tudom hogy ez probléma vagy sem?Ha módomban állna egész életemben csak egyedül élnék.
2018. márc. 19. 01:42
 16/21 anonim ***** válasza:
90%
Hát nekem nem probléma, hogy te egyedül szeretnéd leélni az életed, meg gondolom itt a többieket sem zavarja. Szóval ha te boldog vagy egyedül és számodra ez nem probléma, akkor mit számít, hogy mások mit gondolnak.
2018. márc. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Úgy érzem azzal hogy nem szeretnék kapcsolatot a társadalom száműzöttjévé válok és akkor a család felé mutatott elvárásokról még szót sem ejtettünk...
2018. márc. 19. 03:59
 18/21 anonim ***** válasza:
89%
Szard le az elvárásokat, nem mások kedvéért kell kapcsolatban lenni, házasodni, vagy gyereket vállalni. Senkinek semmi köze hozzá.
2018. márc. 19. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Bátyám 38 éves és ilyen.

Jóképű, de tényleg az, állandóan körül ajnározzák a kis tiniribik mert amúgy nem néz ki csak 26-nak. Nagydumás bulizós de soha nem volt neki 3-4 hónapnál hosszab kapcsolata. Ő neki senki nem szabhatja meg mikor, mit csináljon. De csak a nőkkel van így itthon családba soha nem hozta ezt az énjét én is (huga) vagy anyu is akármire megkértük szónélkül megcsinálta segít mindenbe iszonyat toleráns, de a nőkkel valahogy nem bír az lenni. Mindig ilyen dug ni való pár hetes női vannak. Örök rejtély tesóm.

2018. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Éljenek a remeték, üdv a csapatban. :)
2018. márc. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!