Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 25 évesen még egy randit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 25 évesen még egy randit se tudtam összehozni, akkor érdemes berendezkedni egy szingli életre hosszútávon?

Figyelt kérdés

2018. márc. 19. 08:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%

10 - Szóval a te értelmezésedben attól lesz valaki jobb ember hogy fel tud szedni egy csajt? És mi a helyzet a pua tréningeken specializálódott szociopatákkal? Igen vannak viselkedési minták amivel 100 százalék hogy el tudja adni magát, de vajon az ő lesz aki becsajozik vagy egy szerep amit eljátszik?


A gond nem a változással van hanem hogy társadalmi nyomás miatt kéne átalakulnod valakivé aki nem vagy, egy bizonyos cél érdekében.

Ráadásul vannak emberek akiken nem segít az hogy arrogánsan leszólják őket hogy változtassanak meg kihangsúlyozzák nekik hogy valami biztos nincs rendben velük, mert amúgy nagyon könnyű ám kifordulni önmagadból ha nem megy akkor lúzer vagy.

Tudom hogy sok nőnek mániája hogy meg akarnak változtatni de szerintem meg az lenne normális egy kapcsolatban hogy elfogadják egymást olyannak amilyen, vagy akkor tényleg ne legyen kapcsolat inkább.

2018. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11


"Szóval a te értelmezésedben attól lesz valaki jobb ember hogy fel tud szedni egy csajt?"

Úristen! Te ilyet hol olvastál az én szövegemben? De az biztos, hogy mondatokat értelmezni se tudsz!


A pua tréningek egy kalap sz..rt se érnek.


"A gond nem a változással van hanem hogy társadalmi nyomás miatt kéne átalakulnod valakivé aki nem vagy, egy bizonyos cél érdekében. "

Szóval az társadalmi nyomás, ha a szemedbe mondják a hibáidat! Gratulálok az értelmi szintedhez! A magadfajta h..lye gyerekek így értelmezik ezt. Hogy fogadjanak el engem olyan puhap..csnek gyávának, amilyen vagyok, és még véletlenül se akarj megváltoztatni. Nem is akarlak, de akkor ne rinyálj azért, mert senki se akar veled szóba állni.


Na, akkor fordítsuk meg a szitut:

Leszólít téged egy nagyon kedves, szimpatikus, barátságos nő, akin nem mellékesen 40 kg súlyfelesleg van. Szeretné, hogy együtt legyetek. Nos, akkor te képes lennél őt így elfogadni, és még véletlenül se mondanád azt neki, hogy fogyj le?

Fogadd el őt így ahogy van. Hisz kedves, aranyos, segítőkész, csak hát van egy kis súlyfeleslege. Mindenkinek vannak hibái, nem?


Nyugi, a magadfajta emberek mindig csak másokat hibáztatnak, de hogy magukba nézzenek...ááá.. az már luxus.


Akkor fogadd el a gyilkost is úgy ahogy van, állj vele szóba, pedig csak megölt egy embert, vagy egy állatot, de attól ugyanolyan ember, mint te vagy én. Neki is vannak hibái, de ember.


És az nem megváltoztatás, hogy felhívom a figyelmed a hibáidra, amire egyébként egyedül az életképtelenséged miatt nem jöttél volna rá, mert f..ngod sincs az önismeretről, fogalmad sincs, hogy te milyen vagy valójában.

Sokszor egy kívül álló személy jobban tud véleményt alkotni rólad, mint te saját magad!

2018. márc. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Lehet épp a pua átverés meg lehúzás, csak példának hoztam fel de nyugodjál meg vannak erre szakosodott egótrénerek rajtuk kívül is bőven.

Emberek vagyunk, mindenkinek vannak hibái de amíg ezzel másoknak nem árt nincs vele gond ezért sem értem a gyilkosos párhuzamodat, egyáltalán nem jó a hasonlat.


Az már személyes ízlés kérdése hogy valakinek bejön a +40 kilogrammos csaj vagy nem, de az nem hazudja neked azt hogy bombanő és ez alapján vagy összejössz vele vagy nem. De ha igen akkor ne utólag akard megváltoztatni mert kiderül hogy mégse az eseted.

Akkor fordítsuk meg így: Mi van például azokkal a nőkkel akik buknak a rosszfiúkra aztán pár éves kapcsolat alatt papucsférjet csinálnak belőlük és a végére már ők maguk sem tudnak vonzódni hozzá mert megváltoztatták azt is amit szerettek benne?


Amúgy csak megjegyzem hogy a személyeskedő fröcsögés nem vitakultúra ;)

2018. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!