Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy férfi tönkretette az életem?

Figyelt kérdés
Nem akarom fizikailag bántani, és azt sem akarom, hogy tudja, hogy én vagyok a háttérben. Nagyon csúnyán elbánt velem, és a mostani barátnőjével is ezt teszi. Nem fogom a barátnőjének elmondani mit művel, mert akkor lesűlyedek az ő szintjére. Van ötletetek? Vissza akarom küldeni a rajtvonalra. Se nő, se lakás, se pénz, se munka, se kocsi, csak vegetálás.

2018. márc. 4. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha te választottad őt, akkor nem te tetted tönkre az életed?
2018. márc. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel húzta ki nálad a gyufát?
2018. márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
A sajat eletedert te felelsz semki mast ne hibaztas
2018. márc. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Nem hinnem , hogy sok mindent tehetsz.

Illetve sok mindent lehet tenni , de nem ugy,ahogy te gondolod.

Pl sajat magadat rakd rendbe mindenfele teren. Es adj halat , amiert mar nincs mellette egy ... ferfi.

2018. márc. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

"em fogom a barátnőjének elmondani mit művel, mert akkor lesűlyedek az ő szintjére. [...] Vissza akarom küldeni a rajtvonalra. Se nő, se lakás, se pénz, se munka, se kocsi, csak vegetálás."


Szerintem akkor süllyednél le valszeg az ő szintjére, hogyha kiforgatnád a vagyonából. Most föltennéd bosszúra és elpazarolnád az egész életed? Te törődj a saját életeddel, saját dolgaiddal, nélküle. Bosszúra pazarolni az életünket elég badarság. Ne megbocsáss neki, hanem amnézia, felejtsd el az egészet, ami megtörtént, töröld ki. A múlt nincs többé. Mármint ő egy fájó pont, őt csak felejtsd el, minthogyha soha nem is lett volna. Boldogabb leszel. Nem mondom feltétlenül, hogy egyszerű, de ne gondolj rá; irányítsd el mindig másfelé a gondolataid.

2018. márc. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
A második exbarátnőm életét is tönkretette az a srác, akivel engem megcsalt, a mai napig is szenved miatta. A karma visszaütött elég keményen. Erre csak annyit mondok, úgy kell nektek! :D
2018. márc. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Hát ez nagy falat lesz, ajánlom a Szupercsapat összehívását.

Most komolyan, inkább menj el bulizni, pasizz be, éld tovább az életed, minthogy ilyenekre pazarold az időd. Elérni úgyse érsz el semmit, csak a saját lelkedet nyomorítod még tovább.

2018. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt?
2018. márc. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha ilyen gondolataid és vágyaid vannak, akkor először magadat tedd rendbe. Ha már túl vagy rajta, akkir a bosszúvágy is elmúlik.
2018. márc. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Csak te teheted magad tönkre. Fizikális dolgok nem te vagy, még ha a testedről van is szó. Az elmédet pedig kizárólag te alakítod... még ha akaratlanul is.


Az az ő szintje lenne, ha megmentenéd a mostani barátnőjét attól amit te tapasztaltál? Te ennyire húgyagyú vagy? Önző féreg vagy.

2018. márc. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!