Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha olyan nehéz a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan nehéz a férfiaknak az ismerkedés akkor miért tűnnek el még az előnytelen külsejű férfiak is?

Figyelt kérdés

Átlagos nő vagyok és esélyt adtam az olyan pasiknak, akik első nem jöttek be, de én úgy vagyok vele, hogy ha olyan a személyisége akkor meg tudnám szeretni.

Volt egy srác akinek valami hormonális gondjai voltak és emiatt, nagyon kövér volt szegény és volt egy fiú akinek valami komoly felszívódási gondjai voltak emiatt 164 cm volt és olyan 50 kg.

Mindkettő pasinak adam esélyt és -tök szimpi kezdtek lenni, rengeteget skypoltunk kameráztunk és tényleg nagyon jól éreztem magam velük. Aztán mind kettő egyszercsak eltűnt,nem válaszolt stb. Miért??


2018. márc. 20. 07:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

férfiak voltak, ismerkedtek, el is vitte őket a fekete autó


látod, milyen nehéz és kockázatos az ismerkedés

2018. márc. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Lehet elfelejtették befizetni az internet számlát...
2018. márc. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
A várólistán lévő többi tagot próbálgatják.Amint kiderül, hogy egyik se jön össze nekik, utána majd jó leszel megint te is.
2018. márc. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Nem csak veled ismerkedtek, és a másik jobban összejött, szebb volt, jobb volt, stb.
2018. márc. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet részedről nem érezték azt, hogy valóban lenne esélyük és nem akartad egy újabb lánybarátot aki után hiába futnak.

Igazából bármi lehet.

2018. márc. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nos, mivel előnytelen külsővel rendelkeznek, így valószínűleg nincs elég önbizalmuk. Vagy esetleg te nem jöttél be nekik, mint párjelölt. Arról nem is beszélve, hogy az ember érzi, ha nem szimpatikus a másiknak. Ami rányomja a bélyegét az ismerkedésre is. Első nekifutásra ezeket tartom lehetséges okoknak.
2018. márc. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet rájöttek, hogy nem ők az egyetlenek, akikkel jól érzed magad. :D
2018. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Úristen, egy nő megtapasztalta azt, amit a férfiak állandóan átélnek. (Hogy a másik eltűnik, megszakítja az ismerkedést)
2018. márc. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%

Én is ezt tapasztaltam. A helyesebb srácok általában kedvesebbek éa normálisabbak, mint az ilyenek, akik magukat sajnálják, hogy ők nem kellenek a nőknek, aztán kiderül, hogy ők a legbunkóbbak.

23/N

2018. márc. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

A helyes külsejűek szerintem is sokkal normálisabbak.

Kérdező, az előnytelen külsejűeknek nem kéne esélyt adnod, mert lényegében nem nyersz vele semmit.

2018. márc. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!