Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az előnytelen külsejű pasik/fi...

Az előnytelen külsejű pasik/fiúk hol ismerkedjenek, meg kikkel, ha az előnytelen külsejű csajok is a jó pasik után csurgatják a nyálukat?

Figyelt kérdés

2013. nov. 2. 16:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 A kérdező kommentje:
Lássuk be, hogy így van sajnos...
2013. nov. 2. 16:16
 2/63 anonim ***** válasza:
16%
tudjuk ezt mi is -_-
2013. nov. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
48%

Olyan nincs,hogy előnytelen!

Tessék dolgozni rajta!

2013. nov. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
52%
Ma valami guinness rekord kísérletet csináltok, vagy mi a franc? Alig 1,5 órája vagyok fent, de ez már az 5. ilyen kérdés.
2013. nov. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
29%
Jobban jársz, ha sehol. Úgy legalább megkíméled magad a csalódásoktól.
2013. nov. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
66%

Sehol, aki előnytelen külsejű, az törődjön a munkával, hogy mire 30 lesz, és a lányok gyereket akarnak úgy 26-27 évesen, akkorra már legyen annyi pénze, hogy -életében először- észrevegyék.


Ugyanis aki külsőre nem vonzó, az csak arra jó a lányoknak, hogy érzelmileg vagy anyagi kihasználhassák.

Ha nem vagy vonzó, max akkor lesz jó csajod, ha sok pénzed van, és ráköltöd, ha ehhez nincs gyomrod, vagy nincs pénzed, akkor nem. Ha egy jó csajnak lent van az önbizalma, szívesen fogadja az udvarlásod, hogy feljebb tornássza az önbizalmát, és végül összejöjjön egy vonzó sráccal.


Mivel az ösztön mindenkiben benne van, aki nem vonzó, még ma kezdjen el gyúrni, mert gázos fej mellett is nagy előny a vastag kar, jó mellizmok, széles hát, és ezt mindenki elérheti.


Különben lelki szemetesláda, sofőr, szívességteljesítő szolgálat leszel, mert nem vagy férfi a szemükben.


Ráadásul aznap, amikor már nem kellesz, mert már van önbizalom, pasi, stb. azonnal elvágják a szálat, és Neked még jobban fog fájni minden.


Ja, és mindig valami hazugsággal ráznak le, sose gondolkozz ezért azon, amit mondanak, mert nem igaz.


Velem 90%-ban ez történt, és már az életem felén járok.

Dolgozok, gyúrok, prostizok, és soha nem fogom egyik nő gyerekvállalását sem szponzorálni, mert nem felejtem el nekik, hogy sosem álltak mellettem, ha egyedül voltam, vagy bajban voltam. Nem vagyok együttműködő velük, mert a fiatal éveimet tönkretették.

2013. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:

6-os válaszolónak:

Mintha én írtam volna! Nekem is szóról-szóra szinte ez az élettörténetem!!! Sajnos... Jár a zöld kéz!

2013. nov. 2. 18:05
 8/63 anonim ***** válasza:
0%
Remélem gyúrsz azért!
2013. nov. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
48%
Van benne igazság. A nők csak kihasználnak. Ha ronda vagy levegőnek néznek. Még a munkahelyen is így van. Nekem nő a főnököm(sajnos). Azelőtt pasi volt a főnök és nem volt semmi gond. Amióta nő van folyamatosan cseszeget. Semmi nem jó neki. Rám van szállva. Pokollá teszi az életem. Az érdekes csak az, hogy a jóképű kollégám akár fél órát is késhet az se baj. Annak mindent lehet. Bármekkorát is hibázik mindig kedvesen beszél vele. Velem meg ordibál. Ez van. A nő nem azt nézi hogy dolgozol, hanem azt hogy néz ki aki dolgozik. Ők szimpátiának mondják. Szerintem meg csak szimplán a szépségtől függ! Szépnek lenni jó, de még átlagosnak is. Ha ronda vagy, csak azt veszed észre, hogy eljár feletted az idő. Egyre öregebb vagy, és nem tudsz egyről a kettőre jutni. Nincs gyerek, se család, barátod is max 1 van. Magányosan megkeseredve várod a halált. Ez ellen semmit se tehetsz! Ha ronda arcod van ez lessz a sorsod! A többiek okoskodását, hogy minden az önbizalmon múlik. Meg hogy ronda ember nem létezik. Hagyd figyelmen kívül, mert mind baromság. Olyanok írták, akik a büdös életben nem voltak kirekesztve. Akiket sosem gúnyoltak. Ők ezt sosem lesznek képesek megérteni.
2013. nov. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 aku19 ***** válasza:
45%

kérdésed vége nem igaz mert én nem egy olyan lánnyal találkoztam már aki nem a külsőre hajt hanem a belső értékekre(ez az ami mindenkiben van még akkor is ha te nem veszed észre magadban). És ha magad nem tartod szépnek akkor hogy várnád el hogy mások is szépnek tartsanak. És a végére annyi hogy engem általános 7-8 ban állandóan meg aláztak a lányok de mára már kinőttem mert olyan csajokkal nem is kezdek akik tudom hogy elküldenének vagy le ráznának.

20/f

2013. nov. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!