Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mire utalhat ha egy férfi így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utalhat ha egy férfi így beszél a nőkről?

Figyelt kérdés
A nőknek szüksége van védelemre, veszélyes nekik egyedül. Egy férfi megtudja védeni magát, de a nőt ki védi meg?
2018. márc. 20. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

A rendőrs..


Senki.

2018. márc. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
pontosan
2018. márc. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Arra, hogy egy szánalmasan korlátolt alak egy jó adag felsőbbrendőségi komplexussal.
2018. márc. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem időutazó, akkor elmaradott és korlátolt.

Engem se kell megvédeni. Meglepően jó lövő vagyok.

2018. márc. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Azt, hogy kontrollmániás, és előbb-utóbb csupán a te érdekedből nem teheted ki a házból egyedül a lábad.

Még időben menekülj.

2018. márc. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
37%

Van ahol megállja helyét az első kijelentés. A második pedig pont annyira érvényét vesztheti a férfi esetében, mint nőében.


A nőknek alap esetben, egy civilizált társadalomban nincs szüksége testőre, vagy védelmezőre (meg jó ha nem hagyatkozik mindig mindenkire, megtanul maga boldogulni).

Vannak kivételes esetek, és az esélyek sokat zuhanhatnak, ha a nő alacsony súlyú és kevés a harcban való jártassága. De ugyanúgy férfiakat is helyben lehet hagyni, ha olyanok a körülmények.


Mindenesetre talpraesett nőt nem kell félteni.

2018. márc. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Rossz értelemben irányító, domináns férfi.
2018. márc. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Hát én ismerek olyan pasit, aki sírva fakadt, miután nekiment valakinek autóval. Nem lett senkinek baja. Egy hétig utána tiszta depi volt és vörös szemmel kóválygott. Szerintem ha megtámadnák, pánikrohamot kapna.
2018. márc. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt hittem valami hímsovinszta szöveg fog fogadni. Ez semmi durvára sem utalhat.

A férfiak nagy része sem tudja magát megvédeni, minap rabolták ki két méteres rokonomat, három c..., krav magázik, szart sem ért.

2018. márc. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Röviden: semmi jóra.
2018. márc. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!