Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi az ideális?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

22 évesen több nagy csalódás után (mindig engem hagytak el) megfogalmazódott bennem a kérdés mi is kell a nőnek illetve milyen férfira vágynak. Tudom ez mindenkinél más és mindenkinek mások az igényei ezért úgy általánosságban kérdezem illetve hogy mi jelent plusz pontot. Talán azt is milyen az álom pasi nektek. Ja és persze csak nők válaszát várom ha lehet életkorral is.


2018. márc. 21. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Csak nők válaszát várod az ideális férfiról, ezen az oldalon? Hát... sok sikert akkor a rengeteg hasznos útmutatáshoz amit tőlük kapsz majd.
2018. márc. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Jézus az ideális 67N
2018. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Az ideális férfi az, akinek nem fórumozó felhasználók mondják meg, hogy növesszen tököt.
2018. márc. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Nálam a jó pont:

-Ha önálló (nem baj ha szülőkkel él,de a szendvicsét ne Anyuci készítse el a munkába/iskolába, ha lehet)

- tisztelje a nőket

-koranak megfelelő legyen a megjelenése (ne ezer éves rénszarvasmintás pulcsiba mászkáljon,legyen ápolt,de nem kell divatmajomnak lennie)

-ne legyen nagyképű,nem szeretem ha valaki fényezi magát,amögött általában ponr,hogy 0 teljesítmény áll

-legyenek céljai az életben

-ha már nem tanul,akkor dolgozzon és ne mással tartassa el magát

-találja meg az arany középutat aközött,hogy ne üljünk otthon állandóan,de nem is szeretem ha minden napra program van

-szeretem ha van humora az illetőnek

-őszinteség fontos

-ne féljen a saját érzelmeitől

-ezt előre nem lehet tudni,de tartós kapcsolat titka,hogy passzoljunk az ágyban


Kb ennyi NEKEM

25/L

2018. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7%

Lehet nem pont erre a valaszra szamitottal, de tudod mindig letezett a fejemben egy kep, hogy milyen egy idealis pasi szamomra, nem kulsore, inkabb belso teren, kulsore az a fobtos, hogy vonzonak tartsam, de nincs egy kifejezett zsanerem.

Namost egy eve megismertem a parom, aki sokmindenben kulonbozik az idealomtol, megis igy kerek egeszek vagyunk ahogy vagyunk, nagyon sok tulajdonsagat szeretem, es szeretem a kevesbe jo oldalat is, ami engem neha idegesit, de megis igy, a hibaival /amik amugy lehetmas szemeben nem lennenek hibak, mert ugye mindenki mas/ egyutt szeretem. Szoval ennyit az idealokrol.

2018. márc. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Külsőre ideál! hangsúlyozom ideál Rafa Nadal egy az egyben

Belsőre legyen férfi és ne én mondjam meg neki ki legyen, plusz pont ha nem alkoholizál, cigizik, fontos az egészsége (és bem mint gyúros jóska, aki bedob egy kávét meg cigit edzés előtt), legyen célja, azt akarja nagyon, engem is akarjon nagyon, nyugodt, megóv, társam egész életemben

18N

2018. márc. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ian Somerhalder

De egyetértek a #4essel.

2018. márc. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet sok mindent írni,majd megteszik helyettem mások.Ami hosszú távon nagyon fontos: kölcsönös szeretet, tisztelet, hasonló értékrend, jó kommunikáció.
2018. ápr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as vagyok.Lemaradt: 44/N
2018. ápr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Koszos, büdös, igénytelen debla görény, iszik, dohányzik, nőzik és mindig verjen meg, de rendesen. :D
2018. ápr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!