Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak ez az 5+1 kategóriá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak ez az 5+1 kategóriájú nők vannak fent netes társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Több mint másfél éve fent vagyok, és amit látok, hogy alapvetően nagyon kevés nő van fent, tized annyi mint férfi, hatalmas a férfitöbblet, és az a kevés nő is aki fent van, az alábbi 5 kategória egyikébe esik bele:


1. dagi

2. kisgyerekes anyuka

3. roma

4. magát fiatalnak hazudó középkorú nő (tehát már ráncos, idősödő, vénülő középkorú nő, de azt írja, hogy 25 éves amikor valójában 45)

5. egóját fényező "kis hercegnő" aki az ég világon senkinek sem ír vissza, nem is akar netről ismerkedni, csak hizlalja az egóját a sok ezer bókoló és nyalizó levél


+1 kategóriába meg olyanok tartoznak akik nem is nők igazából, tehát vagy férfiak kamu női profillal szórakoznak, vagy valami reklám szoftver kreálta és spammel


Szerintetek is az internetes társkeresés egy férfi részéről teljesen kuka?



2018. márc. 21. 19:29
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
87%
Miért, egy nő részéről jobb? Mi sem találunk ott senkit sem...
2018. márc. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
87%

akkor elárulom a férfi felhozatalt


1. mentálisan beteg (pl. agorafóbiás)

2. komplexusos (kicsi nemi szerv)

3. szia cica van gazdád agyszintű

4. fuckboy

2018. márc. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
77%
És te miért vagy társkeresőkre szorulva? Úgy írod ezt a kérdést, mint egy négyfal közé toloncolt bezárt ember, akinek az élete múlik azon, hogy milyen nőket talál társkeresőn.
2018. márc. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
89%
Az első 4 kategória ugyanúgy fennáll fordítva is,és még ott van az 5. is,a perverz...
2018. márc. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
89%
Azt nem ertem, miert is hiszi barki, hogy egofenyezo dolog levelet kapni idiota/irni nem tudo/olvasni nem tudo/fuckboy/a hatam kozepere sem/perverz alakoktol.
2018. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
86%

Mocskos szemét nők vagyunk kérem, mi az, hogy csinosabb nőtársaim nem társkersőztök, hogy a kérdezőnek kapása legyen?

1es kategóriás nem társkeresőző

Amúgy szerinted ha menne élőben nekik a társkeresés és falkák rohannának utánuk, társkeresőznének? Na ugye.

2018. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Diavolino44 ***** válasza:
22%

#2 Az a vicces, hogy ferfikent, amiket leirtal, az beleferne, kulonoseben nem szamit a mentalis poroblema, csak ha nagyon durva, az se ha komplexusos a pl. a melle miatt, vagy ha kulonosebben nem lenne egy eszleny, a “fuckgirl” meg kifejezetten elony.


Most a ferfi lista vetitsuk le rád? Ismerkednel dagi pasival ? Romaval? Eletkorrol hazudozo nyugdijjassal? Bunko sraccal aki nem ir vissza? Talan a kisgyerekes apuka lenne a kivetel, de ez meg biologia, egy férfit jobban zavar az, hogy masgyereket kell felnevelnie, mint egy not.


Kerdezo: igen szerintem az, max a buvos 10% az akinek megeri ott lenni, de neidegesitsd magad ezen.

2018. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
26%
Lehet jó az internetes ismerkedés. Volt már, akinek összejött. Nem tudom, mennyire gyakori. Szerintem próbálkozhatsz ott azért még, hátha felbukkan valaki, akivel igazi társai lehettek egymásnak.
2018. márc. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
74%
Remek hetes,akkor megállapodhatunk abban hogy sem olyan nők nincsenek fent akik nektek kellenének, sem olyan férfiak akik nekünk. Win-win.
2018. márc. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező,lehet tudni,te hogy nézel ki,ha már így kritizálod az ellenkező nemet? Valószínűleg te se vagy egy fiatalkori Val Kilmer vagy Antonio Banderas,ha társkeresőn vagy.
2018. márc. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!