Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól tettem, hogy így döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy így döntöttem?

Figyelt kérdés
A barátommal szakítottam azért mert van egy lány haverja aki anno rá akart mászni elég szépen becézgette meg olyanokat csinált amit barát nem.Vagyis flörtölt a barátommal.Engem is elég csúnyán lehordott mindennek a csaj. Azóta utálom és elegem van belőle.A barátom meg néha letiltja,hogy nekem jó legyen törli nem beszél vele.Utána pedig észreveszem,hogy hupsz megint ismerőse és újra beszélgetnek. Megalázónak érzem,hogy a barátom nem áll ki mellettem és ezzel a kis utálatoskával tartja a kapcsolatot akit én szívből utálok.Ezért én szakítottam a barátommal mert úgy gondolom összejött a kis utálatoskával csak nem mondja a szemembe.Sok emlékem van a barátommal elég sokáig jártunk össze is vagyok roppanva de nem bírom nézni,hogy a csajszika ismerőse és beszélgetnek.A csajról amugy se tudok jót mondani nem a hűségről híres kb 6 pasinak udvarol egyszerre tudjátok az a tipikus liba. Nem szeretnék úgy a párom mellett lenni,hogy közben ilyennek barátkozik elvileg mert ő ezt állítja,hogy csak barátok na persze.Fájó pont lesz mindig is de jól tettem,hogy így döntöttem és ha össze vagyok roppanva mit tegyek,hogy ne gondoljak rájuk?
2018. márc. 22. 23:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Keres azóta téged a barátod?
2018. márc. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen keress.
2018. márc. 22. 23:22
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Igen, jól tetted. De nem a csaj miatt. Hanem mert hazudozik, sunyi veled a barátod. Törli, aztán mikor nem figyelsz, sunyiban újra kezdo a társalgást (remélhetőleg csak azt) a lánnyal. Ha szeretné tartani a kapcsolatot a lannyal, álljon ki eléd, mondja el. De ne sunyizzon és hazudozzon erről a barátságról. Én ezért szakítanék.
2018. márc. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez fontos kérdés. Keres azóta? Teper, mint az állat, hogy vissza szerezzen? Hogy megbeszéljétek? Hogy helyrehozzátok a dolgokat? Hogy ne haragudj rá?

Ha ezekre nem a válasz, engedd el.

2018. márc. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Keress és mond nekem szépeket is és ha találkozunk akkor csókolgat ölel meg bújik de akkor is zavar ez a kis csajszi akit én rühellek.
2018. márc. 22. 23:26
 6/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jól döntöttél! De ne válaszolj neki, menjen a kis qrvához, ha annyira megéri neki beszélgetni vele, hogy eleve szarik rá arra, hogy te mit fogsz gondolni, vagy neked ez hogy esik. Az meg hogy flörtölt a barátoddal és ennek ellenére nem hajtja el, az megintcsak róla árulkodik. Egyébként koppanni fog, de az meg már az ő problémája lesz. Na a lényeg, ne válaszolj neki!
2018. márc. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Próbálkozok de amugy is önbizalom hiányos vagyok de így főleg az vagyok és össze vagyok törve mert azt mondta,hogy a csaj amugy mostanában le se szarja kb de régen nagyon tepert és akkor nem értem miért egy ilyen olcsó kis senkiért ront el két évet?
2018. márc. 22. 23:29
 8/15 anonim ***** válasza:
A csajnak valószínű addig volt érdekes amíg nem volt szingli. Így már túl könnyű dolga lenne, sok ilyen lány van.
2018. márc. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát anno nagyon azt mondogatta neki,hogy nem érdemlem meg most pedig elvileg nem nagyon beszélget a barátommal csak zavar,hogy ott van ismerőse pedig tudja,hogy én utálom.
2018. márc. 22. 23:36
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

Jól döntöttél, mert mindkettőtöknek jobb lesz külön, ha ennyire nem tudod elviselni a lányhaverját. Az már, hogy miért nem vagy képes elviselni, más lapra tartozik. Eleve nagyon durva dolog kérni, hogy szakítson meg kapcsolatot valakivel, akit régebben ismer mint téged.


Az meg, hogy rosszat mondott rólad, hát istenem. Ha én elmartam volna az összes, akár férfi akár nőhevarját a barátnőimnek, akik rólam már rosszat mondtak neki, akkor nagyon magányosak lettek volna.

2018. márc. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!