Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól tettem, hogy így döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy így döntöttem?

Figyelt kérdés
A barátommal szakítottam azért mert van egy lány haverja aki anno rá akart mászni elég szépen becézgette meg olyanokat csinált amit barát nem.Vagyis flörtölt a barátommal.Engem is elég csúnyán lehordott mindennek a csaj. Azóta utálom és elegem van belőle.A barátom meg néha letiltja,hogy nekem jó legyen törli nem beszél vele.Utána pedig észreveszem,hogy hupsz megint ismerőse és újra beszélgetnek. Megalázónak érzem,hogy a barátom nem áll ki mellettem és ezzel a kis utálatoskával tartja a kapcsolatot akit én szívből utálok.Ezért én szakítottam a barátommal mert úgy gondolom összejött a kis utálatoskával csak nem mondja a szemembe.Sok emlékem van a barátommal elég sokáig jártunk össze is vagyok roppanva de nem bírom nézni,hogy a csajszika ismerőse és beszélgetnek.A csajról amugy se tudok jót mondani nem a hűségről híres kb 6 pasinak udvarol egyszerre tudjátok az a tipikus liba. Nem szeretnék úgy a párom mellett lenni,hogy közben ilyennek barátkozik elvileg mert ő ezt állítja,hogy csak barátok na persze.Fájó pont lesz mindig is de jól tettem,hogy így döntöttem és ha össze vagyok roppanva mit tegyek,hogy ne gondoljak rájuk?
2018. márc. 22. 23:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mert ölbe tett kézzel kellett volna néznem,hogy elveszi a páromat?
2018. márc. 22. 23:38
 12/15 anonim ***** válasza:
48%
Abszolút egyetértek a 10-es válasszal. Egy ilyen kapcsolatért mint a tiétek (volt) egy barátot sem érdemes eldobni.
2018. márc. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%

11 - Kérdező, azt lehet "elvenni", aki hagyja magát. A fiú döntése, hogy mit tesz és mond.


Jól döntöttél, engedj az egód által kreált önemésztő gondolatokból és magadra koncentrálj.


Elég fiataloknak tűntök (nagyon max. 20), vagy tévedek?

2018. márc. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Inkább ne legyen barátnője mint egy ilyen bánat nő mint te kérdező. Bár nőnek is túlzás téged nevezni mert a kérdésed és a viselkedésed alapján erősen meglepne ha 16nál több lennél. Eltiltani a barátjától, komolyan? Mi ez, óvoda?
2018. márc. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Utolsó, köszi, de 7 hónapja már van valakim. Szóval never mind. És jobban érzem magam a bőrömben mint valaha.

Lehet, hogy fiatal tini lány, s talán nem is illik hozzám, de ő is boldog velem.

És még valaki bevágja, hogy jaj, biztos csak a dugásért vagyok vele, 1 havonta tudok vele max találkozni akkor is ilyen 1 órára. Máskülönben meg skypolunk napi szinten.

De esküszöm a viselkedése ellenére normálisabb mint ez a beképzelt maca. Bottal nem nyúlnék az ilyenhez.

Mindenkinek vannak problémái, sokan sírnak és panaszkodnak itt és akkor mi van? Ők már nem is emberek?

Leszel még kérdező az én helyembe (ja, bocs, már most is abban vagy).

Hiszen te is itt "siránkozol" jelenleg, hogy helyesen tetted e.

Ennyi erővel a sok embert mi a f a s z é r t érdekelné a te problémád? Nyalniuk kellene a kicsi popódat, mert úr isten, most ez van? Kettőnk közül szerintem szánalmasabb vagy.

2018. márc. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!