Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már-már rosszul esik, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már-már rosszul esik, ha olyan fiúk kezdeményeznek, akik nem az eseteim. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Elégedett vagyok magammal, de olyan fiúk találnak meg, hogy szörnyű. Nem ritka az elhanyagolt külső, de ami a nagyobb gond, az az értetlenség és beképzeltség párosítása, amikor nem tudja/akarja felfogni, hogy nekünk nincs dolgunk egymással. Miért van ez? Nálam csúnyább lányoknak is van helyes, jófej pasija.
2018. márc. 22. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Lehet kevésbé elhanyagolt külsejű fiúk is megtalálnának, ha nem az aluljáróban üldögélnél egész nap
2018. márc. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

#1-es... :D


De, mi az, h megtalálnak... nekem soha eszembe sem jutott, h megtaláljanak. Majd persze... én választok, vadászok. Jelzem a delikvensnek, h zöld a lámpa, aztán a többi már rajta áll. Persze, megtalálnak engem is, esetleg nem annyira nekem tetsző pasik is, azzal sincs probléma. Nagyon örülök neki, de szépen megbeszéljük, h nem egymást keressük.

Szóval, válassz te, és a probléma megoldva.

2018. márc. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Miért van ez?"



mert elmentek neked otthonról.

2018. márc. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Noren1989 ***** válasza:
Én meg csupa kifent lotyót látok az utcákon...ehhj, de csúnya dolgok vannak a mai világban...
2018. márc. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!