Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolja sok nő hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja sok nő hogy a férfiaknak és a nőknek egyforma nehéz a társkeresés amikor eleve sok negatív tulajdonság előnyösebb a nőknél?

Figyelt kérdés

Én eléggé elhízott félénk férfi vagyok és még nagyon nem volt barátnőm.

Viszont nők között dolgozok, sok nő között élek. És bizony rengeteg kövérebb felénk nőnek van pasija, egyáltalán nem kövér csúnya pasi.

Szóval rengeteg tulajdonság ami negatív előnyösebb a nőknél,ha kövér vagy, ha félénk határozatlan vagy, alacsony vagy az is és még sorolhatnám.....mi az ami elfogadottabb a nőknél


2018. márc. 20. 07:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Ahany nonek pasija van, annyi pasinak van noje.



Napi rinya. Raadasul ligika sincs benne.

2018. márc. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem hogy mi a bajod kérdező, te is simán felszedhetsz egy pasit, szóval ugyanolyanok a lehetőségek. :)
2018. márc. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
#1 ez csak akkor igaz, ha minden pasinak és nőnek átlagosan 1 nője/pasija van. ;)
2018. márc. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

Mókuska: sokkal könnyebb egy férfinak lefogynia. Eleve nem hízik el olyan betegségek miatt, mint a pcos. Nem szül, nem szoptat.

Akkor húzzatok már a bús piccsába ezzel a rinyálással! Emeld meg a hájas seggged és menj el futni! Ja, nem fog menni mert túl félénk vagy...


Az a ti bajotok, hogy bármilyen lyukba bedugjátok, csak darázs ne legyen benne.


"Nagyon nem volt": Tehát volt. Csak párkapcsolatra vagy alkalmatlan, ezért hosszú távon nem tudod megtartani. Valahogy érzem, hogy nem is ez lenne a cél, ez a része nem zavar. Te inkább havonta más lyukba lógatnád inkább, mert neked az a boldogság. Aztán csodálkozol, hogy nem kellesz a nőknek...

2018. márc. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Én elhiszem, hogy a nőknek sem könnyebb. Pl. ha hülye, bunkó vagy csalfa valaki, akkor férfiként simán van esélye a nőknél, nőként viszont csak szexre kell a férfiaknak.
2018. márc. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mókuska: sokkal könnyebb egy férfinak lefogynia. Eleve nem hízik el olyan betegségek miatt, mint a pcos. Nem szül, nem szoptat.

Akkor húzzatok már a bús piccsába ezzel a rinyálással! Emeld meg a hájas seggged és menj el futni! Ja, nem fog menni mert túl félénk vagy...


Ez egy nagy barom általánosítás.

Én hormonálissan vagyok elhízva, ugyanolyan nehéz lefogyni, sőt még nehezebb. A pcos és társait könnyen lehet kezelni és pl. Metformin mellett ugyanolyan könnyű lenne fogynia mint egy férfinak. Jaa és sok olyan vékony nő van aki bármennyit zabál nem hízik el

2018. márc. 20. 07:48
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
#6 Ez a hormonális elhízás férfiaknál pont annyira bullshit, mint nőknél. Ha több kalóriát veszel magadhoz mint amennyire szükséged van, akkor bizony hízni fogsz. :)
2018. márc. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Képes vagy azt felfogni, hogy mindenkinek más tetszik, más az ízlése?


Én se jönnék össze egy kövér pasival, viszont vannak csajok, akik igen. Ugyanez vonatkozik a pasikra is, van akiknek tetszenek a molett hölgyek.


Nálam még a dohányzás is kizáró tényező. Továbbá jó pár negatív tulajdonság, amit most nem részleteznék.


Ne rinyálj. Élj egészségesen, sportolj és a saját életeddel foglalkozz!

2018. márc. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Egyfelől, ha csak a párokat nézzük, valóban ugyanannyi nő vagy kapcsolatban mint férfi. (most a megcsalást ne számítsuk, mert nem ettől nem jut a szingli pasiknak nő. Aki nem kell a nőknek kapcsolatra, az szex kapcsolatra sem kell.)

Másfelől a kövér nő rengeteg pasinál kizáró tényező. Az, hogy van olyan kövér nő aki kapcsolatban van...persze, van olyan pasi is. De ez akkor is nehezítő tényező.

Az meg, hogy a nőies tulajdonságú pasik nem menők a csajoknál....hát, a férfias nők sem menők.

Inkább magadon dolgozz napi rinya helyett. Mert ez a te bajod, nem a túlsúly. Senkinek sem kell egy rinyagép.

2018. márc. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
De attól, hogy van olyan kövér nő, akinek van pasija, neked nem lesz. Te nem akarsz lefogyni? Nen akarod, hogy szeresd, amit a tükörben látsz?
2018. márc. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!