Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kövér emberek a kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér emberek a kövér emberek iránt vonzódnak testsúly meghatározza a vonzalmat?

Figyelt kérdés
Nyilván van olyan hogy vékony az egyik fél a másik meg kövér de szerintem ez a ritkább jóval gyakoribb az amikor egy kövér embernek a párja is kövér
2018. márc. 23. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Igen. Ha egy kövér és egy vékony van együtt, az minden esetben érdekházasság.
2018. márc. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Ez hülyeség. Nincs olyan túlsúlyos férfi, aki ne álmodozna vékony, dekoratív modell alkatú nőkről, és az erősen molett nők szeme is kiesik, ha kisportolt pasit látnak. Csak nem sok sanszuk van ilyenekkel összejönni. Azonban mivel tombol bennük a társ iránti vágy, felmérve a reális esélyeiket, a túlsúlyosak végül gyakran egymás mellett kötnek ki.
2018. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És ha lefogynak, akkor a más testalkatúak tetszenek nekik? Gondolkozz már.
2018. márc. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Off

Már sokadik hete figyelem, hogy milyen siralmas írásképpel jelennek itt meg kérdések. Mondatközi, mondatvégi írásjelek nélküi tiszta értelmet katyvasz az egész. Remélem, hogy ez egy ember maximum.


On

Mondjuk ha az írásodra ilyen igénytelen vagy, feltételezhető, hogy a gondolkodás is luxus nálad. És a kérdésed ezt bizonyítja is.

2018. márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kövér nő még találhat vékony férft, fordítva már nem működik.
2018. márc. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vonzódnak a kövérekhez, hanem az jut nekik . És beleszoknak.
2018. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Barátom normál alkatú, sok csaj szólította már le mióta együtt vagyunk, én kövér vagyok és én kellek neki, pedig jobbat is kaphatna, neki ez így tökéletes :)
2018. márc. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!