Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsonyak után a vékonyaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsonyak után a vékonyaknak van a legrosszabb helyzete?


2016. jún. 28. 22:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
és azoknak, akik nem jóképűek
2016. jún. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ezt a kérdést én is láttam. 190cm/100kg volt az átlag. Itt mindenki egy hegyi gorillával él?
2016. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%
Nem mert az alacsony nem tud megnőni, de a vékony tud többet enni és megnőni...
2016. jún. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Mindenki talál párt csak ki kell várni..eljön az az idő mikor a lepattanót el lehet simán kapni.


De elvált, gyerekes nőkért sem tobzódnak a piacon a vevők..

2016. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A párom vékony, középmagas és odavagyok érte.

Van kérdés?:)

2016. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

a hülyéknek a legrosszabb a helyzete...akik maguk alatt vágják a fát...


23F

2016. jún. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

És a pénztelenekenke

Meg akiknek nincs egyeteme

Meg aki a szüleivel lakik

Meg akinek nincs kocsija

Meg aki nem túl beszédes

Meg aki nem elég jóképű

Meg aki ...



(kihagytam valamit a napi nyafiból? Kolléga urak, komolyan férfiként is szánalmasnak tartom ezt, akkor szerintetek mit gondolnak a csajok???)

2016. jún. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
A legrosszabb annak aki többszörösen hátrányos helyzetű, de mégis "tökéletes" nőnél nem adja alább . Mint az éhező aki nem eszi meg a spenótot, mert azt nem szereti,inkább felfordul a teli tál mellett :D
2016. jún. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#3: Nem. Többet eszem, mint a haverok 90%-a, semmi nem látszik. Ez genetika. Hiába jártam kondiba, előtte sportoltam 10 évig, semmi, majdhogynem semmi nem látszik. Ettől függetlenül persze az alacsony sem tud megnőni :D



#4 meg így mindenki: 1 évvel ezelőttig hittem benne, az egyik legjobb genetikai tulajdonságom, hogy nem tudok hízni. Mostanra rájöttem, hogy egy zsírdisznónak is több esélye van :(

2016. jún. 28. 22:55
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hol ismerkedsz, de remélem nem társkeresőn. Ott az összes nő Magic Mike-al akar összejönni, min nettó 300.000-es fizetés mellett. Élőben sem sokkal jobb a helyzet, de nagyobb esélyed van.


Az meg hogy nem tudsz hízni kondi ellenére sem: nem eszel eleget. Azt hiszed sokat eszel, de csak hiszed. Én is azt hittem :D Nekem is nagyon gyors anyagcserém van, ezért amennyi rizstől én épphogy fejlődök, más már rég zsírdisznó lenne.

2016. jún. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!