Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz pasik! Ti is úgy vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz pasik! Ti is úgy vagytok vele, hogy anyukátoktól kaptátok az egyetlen bókot, amit valaha nő szájából hallottatok?

Figyelt kérdés

25 vagyok és soha egy lány sem tett még csak egy minimális utalást sem arra, hogy esetleg jól nézek ki vagy vonzó vagyok (mondjuk mi okuk is lett volna). De érdekes, hogy anyám mindig dicsér. 170 vagyok, de szerinte tök átlagos a magasságom. :D

54 kiló vagyok, de szerinte nagyon sok srác tőlem vékonyabb, szóval én vagyok az önbizalomhiányos.

14 éves serdülőnek megfelelő arcom van, de szerinte vállalhatatlanul jóképű vagyok. Meg ilyenek. Ja meg 1-2 idős vénasszony mondott még rám ilyen tipikus bókot, hogy "De nagyfiú vagy/Milyen helyes férfi vált belőled". Ilyenkor legszívesebben megennék egy doboz ciánkapszulát.

Csak én nekem van herótom az ilyen kamubókolásoktól, miközben tudom, hogy egy senki vagyok?



2018. márc. 23. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én igen. Anyám szerint jóképű vagyok, de ez nagyon nem igaz. Még sosem tudtam egy lány érdeklődését sem felkelteni.


24/F

2018. márc. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
anyád szerint azért nézel ki jól, mert hasonlítasz apádra, aki annak idején tetszett anyádnak (és ezért lettél te)
2018. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

2


Én az anyai nagyapámra és anyámra hasonlítok. :D

(1-es voltam)

2018. márc. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
3. van egy rossz hírem D:
2018. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Hallod bäszki, mintha én írtam volna a kérdést... :D Pacsi?! De még a magasság és súly is egyezik.
2018. márc. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Nekem az maradt meg régebbről (úgy ált. isk. körül), hogy az iskolában bókolgattak nekem a szókimondó lányok, meg egy lány osztálytársam belém volt esve. Később (18-19 éves lehettem) egy régi lány ismerősöm akart randizni hívni, de akkoriban valahogy nem vettem a lapot, habár a környezetemben mindenkinek nyilvánvaló volt.. Mostanában egy nő munkatársam nyomult rám, de őt túl szabados életűnek tartom..

Ezekre visszagondolni jól esik, de látom magam a tükörben, hogy nagyon messze vagyok a helyestől. Hogy ennek ellenére kaptam bókokat, annak köszönhető, hogy valakinek az ízlése eltér az átlagostól.

És igen, anyukám tisztában volt vele, mennyire visszahúzódó nyomorult vagyok és próbálta növelni az önbizalmamat dícséretekkel. De a tükör sosem hazudott. És a tény sem, hogy sosem volt kapcsolatom. Így nyilván szűz is vagyok.. ami mondjuk pont nem érdekel. Az már inkább, hogy kb nullának érzem az esélyét, hogy valaha bárki belém szeretne, velem akarna lenni, azt mondaná: hiányzol..

Óóó.. na most berakom a Careless Whispert, zokogok egyet aztán alszok >.>

27f

2018. márc. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#5: 🤝 🖐👍🏻 Sajnos nem meglepő, mert van jópár hobbit sorstársunk, aki szintén sosem fog szexben részesülni és nem lesz normális barátnője.
2018. márc. 23. 23:03
 8/11 Clay Morrow ***** válasza:
87%

Hát egyáltalán nem így van, édesanyám nagyon ritkán bókol nekem, sőt, mikor én jelentettem ki akár többször is, hogy én nagyon is jól nézek ki, inkább nevetgélt az orra alatt és csak mosolygott. Édesapámat hallottam hátam mögött szólni édesanyámnak párszor, a nőtlenségemre hivatkozva, hogy "há de nem is értem, "fiam" nemis csúnya."

Viszont kaptam más nőtől pozitív visszajelzést, aki nem rokon volt és nem is idős (persze, hogy volt idős is köztük, de azokat nem számítom bele). Interneten is, meg élőben is mondta, nem egy csaj/nő/lány, hogy vonzó vagyok, jól nézek ki stb.


A paramétereidhez szólva pár szót, ne ezektől legyen, "ha már van" (sajnos) önbizalomhiányod, mert teljesen normálisak, átlagosak. Én ugyan pontosan nem tudom mai napig sem mekkora vagyok, cipő nélkül állítólag egy 171,5, így cipővel még nyerek pár centit. Ez még bőven elfogadható kategória a nőknél, még így is sok velem egymagasságú vagy alacsonyabb férfi van, mint én. Sok volt osztálytársam, évfolyamtársam nem volt méterekkel magasabb nálam (persze, hogy akadt azért jó pár), mégis legtöbbjüknek volt és van barátnőjük, tehát erre nem igazán lehet fogni. A kilóid is normálisak, nem kizáróak a nőknél. Legjobb barátom +180 centi és ugyanannyi kilós, mint te. Na, ő rá lehet igazán mondani, hogy sovány és rajta tényleg nagyon meglátszik, mégis találd ki (nyugi, nem gazdag, nem extra jóképű, sosem volt népszerű gyerek, sőt): két kislánya van már és boldog barátnőjével már 6 éve lassan. A fiatal arcvonások még csak jól jöhetnek valamikor.

2018. márc. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

és akkor mi van?


ha ezt a humort hozod akkor mi hiányzik még a boldogsághoz?


tudod mi a jó nekünk férfiaknak..hogy jól áll az idő..türelem!

2018. márc. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te legalább kapsz bókot valakitől.
2018. márc. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!