Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megtalálom valaha az igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtalálom valaha az igazi társam?

Figyelt kérdés
25 éves fiú vagyok és nem tudom mit gondoljak. Eddig hittem a sorsban, hittem benne, hogy minden okkal történik. Azt gondoltam minden arra készít fel és azért történik az életben, hogy megtaláljam az igazi szerelmemet. Minden egyes randi, minden sikertelen kapcsolat, új emberek, helyek megismerése. Most váltottam munkahelyet aminek köszönhetően újabb embereket ismertem meg és lettek újabb lehetőségeim. Nemrég találkoztam véletlenül az első szerelememmel, akiről sokszor képzeltem, hogy ő lehet az igazi. 6 éve nem találkoztunk, de két napja, hogy beszélgettem vele úgy éreztem túl vagyok rajta. Nincs több ábrándozás hogy ő a nagy ő. És jelenleg olyan ürességet érzek magamban, mert úgy érzem sosem voltam ennyire távol attól, hogy megtaláljam az igazi társamat.
2018. febr. 4. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy (akár tudat alatt is) mindig is az első szerelmedre vártál?

És most rájöttél, hogy már nem pálya és ezért ürességet érzel?


Gratulálok!

Végre túl vagy rajta!

Nemhogy most vagy a legtávolabb a társadtól, hanem épp ellenkezőleg, most tetted meg a legnagyobb lépést felé.

2018. febr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nemhogy örülnél, hogy lezártad végre a múltat. Figyelj, én sokáig bele voltam zúgva egy csajba, akivel jártam, még akkor is, amikor kiderült, hogy össze-vissza hazudozott nekem, az exének, a családjának, az exe családjának stb. A pitsa tudta is hogy oda vagyok érte, és ki is használta rendesen a hülyeségemet. Pl. olyan dolgokat rótt fel, aminek ő a tízszeresét elkövette (megszólt, ha a kolléganőimmel kávéztam a melóhelyen, de ő anélkül, hogy szólt volna, egész hétvégére eltűnt a haverjaival valami túrára meg ilyenek...)


Aztán kiszerettem belőle. Sokáig tűrtem, sokáig epekedtem, aztán egyszerre elöntött a sz.rni bele életérzés. Onnantól kezdve felőlem a busz átmehet a csajon, nem fog érdekelni. Persze én is azt hittem, hogy soha többé nem leszek szerelmes, hogy kiüresedik az életem, hogy jön a magány... Aztán mikor a legkevésbé számítottam rá, betoppant az életembe egy elbűvölő nő, aki magától értetődő természetességgel és könnyedséggel rabolta el a szívemet. Ég és föld... Ő nem leszívja az energiám, hanem feltölt. Nem rombolja az önbizalmam, hanem növeli. Már az boldoggá tesz, ha hallom a hangját, ha megérintem, ha látom a mosolyát. Egy szó mint száz, ne add fel, fiatal vagy, és nem tudod, mikor sodor eléd az élet egy csodálatos nőt.

2018. febr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem érzel iránta semmit, tovább léptél, ez majdhogynem a legfontosabb, hogy új kapcsolatba kezdj, ismerkedj. Ahogy te is írtad, új lehetőségeid vannak, használd ki mindenképp ezeket. :)


20/L

2018. febr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!