Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ma írta itt egy nő hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma írta itt egy nő hogy nem volt sikeres a férfiaknál aztán lefogyott csinált új hajat és sikeres lett, de az itteni férfiak szerinte nem csinálják meg ezt?

Figyelt kérdés
csak egy férfinak többet kell letegyen az asztalra
2018. márc. 25. 16:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%
Ismertem egy srácot, a volt párom legjobb barátja volt. Vézna, sápadt, kicsit önbizalomhiányos srác volt, egyébkent rendes, okos srác. 22 évesen elkezdett aktívan sportolni (nem gyúrni), többféle sportban sikereket ért el, megnőtt az önbizalma, izmos, jó kiállású lett, pár év alatt teljesen kikupálódott. Lett is barátnője, egy szintén sportoló lány. Pár évig nem találkoztam vele, aztán az óvódában összefutottunk, beszélgettem vele, és egy magabiztos, boldog férfit láttam magam előtt. Nem mellesleg gyönyörű, okos felesége van.
2018. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Noren1989 ***** válasza:
79%
Ordineri vasárnap délutáni gyűlöletkeltő kérdés. Komolyan nincs jobb dolgod?
2018. márc. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%

Mindenki tudja és érzi, hogy a világ megérett a pusztulásra, de én azért még szeretném megélni azt a napot, amikor leesik nektek, hogy az nem elnyomás, hogy nem dugnak veletek.

Azok az emberek, akiknek pl nincsenek barátaik simán felfogják, hogy mások társaságára nem lehet alanyi jogon igényt tartani, és nem ilyen pökhendi módon állnak hozzá az egyedüllétükhöz, de ha f...sz és punci is közrejátszik a dologban, akkor valahogy abszolút elvesztitek a fejeteket.

2018. márc. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
persze,nem kötelező senkivel dugnia a nőknek csak a szőke herceggel csak akkor nem kéne kamuzni
2018. márc. 25. 17:10
 15/19 anonim ***** válasza:
97%

Én megcsináltam! Igaz az új haj az kivétel...

Sokkal jobban érzem magam, igaz továbbra is egyedül.

:)

2018. márc. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hol írta ezt a nő hogy lefogyott? Belinkeled?
2018. márc. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem engem kérdeztél, de itt van, 12-es válasz.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2018. márc. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
90%
"persze,nem kötelező senkivel dugnia a nőknek csak a szőke herceggel csak akkor nem kéne kamuzni" Mert vagy te létezel vagy a szőke herceg...vannak normális, átlagos férfiak is, nem ilyen gyűlöletcsomagok, mint te. Eyg átlagembernek van elég baja, hogy még az ilyen negatívkodást is hallgassa párkapcsolaton belül. Mert mi lesz, ha lesz nőd? Akkor a zsidókra fogsz köpködni vagy ki tudja, mindig kell majd valaki, akit utálhatsz.
2018. márc. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
47%

Ha valaki jól néz ki, akkor javulnak az esélyei, ha rosszul, akkor csökkennek. Ezen mi olyan hihetetlen?

Magam részéről azt mondom, hogy sokkal egyszerűbb lefogyni 15 kilót, mint összeszedni 15 milliót. Úgyhogy egyszerűbb így növelni az esélyeket.

Aki ennyire SE hajlandó, azt nem zavarja igazán, hogy egyedül van.


A legnehezebb út ez: várni a csodát, hogy egyszer megváltozik a közízlés, és tíz nőből nyolc kövér pasit akarjon.

2018. márc. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!