Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megkapott, így már nem érdeklem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkapott, így már nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot. Elmentem vele egy randira aztán volt szex. A randiig, és utána is egy hónapig mindig keresett. Azonban utána egy hétig semmi. Nemsokkal később újra találkozutnk ( akkor nem szexeltünk), utána 2 napig beszéltünk még, de egy hete most újra semmi. Tudom, hogy elfoglalt, a munkája miatt sokat utazik. Ha én írok neki hamar válaszol, de mégis, nem a lány dolga, hogy fenntartsa a kommunikációt (ucvaroljon).

AMikor találkoztunk, azt mondta most hétvégén is megismételhetnénk. Nem értem. Ennyire bizonytalan? Vagy én vagyok a hülye? Vagy nem vesz komolyan? Vagy ez mind egyszerre? A baj csak az, hogy én kb. rajongok érte.


Jóllátom, hogy nem érdeklem igazán?



#férfi #szex az első randin
2018. márc. 26. 21:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod. Lehet, hogy már mást dug.
2018. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem akar jelenleg komoly kapcsolatot, talán nincs ideje rá. Szerintem te se vedd ilyen görcsösen a dolgot, érezd jól magad vele, amikor találkoztok, aztán majd alakul minden magától. De ha te most mindenképp kapcsolatra vágysz, akkor nem ő a legjobb alany.
2018. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy szex”kapcsolat”.
2018. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem, én nem vágyok kapcsolatra, csak még szexelni vele. :D Dehát, az istennek sem jön össze. :(
2018. márc. 26. 21:36
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Hát akkor keress mást! Ha nem vagy nagyon csúnya, válogathatsz a jelentkezők közül.
2018. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%
😑
2018. márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Antid Oto ***** válasza:
91%

"nem a lány dolga, hogy fenntartsa a kommunikációt"

Javaslom ezt helyesbítsd magadban a következőre: "nem CSAK a lány dolga, hogy fenntartsa a kommunikációt"

2018. márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igazad van. Javítanám, ha lenne *szerkeszt gomb*, de nincs :)
2018. márc. 26. 21:46
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

“Boldogok a lelki szegenyek, mert ovek a mennyek orszaga.”

Kerdezo. Ez a mondat tipikusan rad vall.

2018. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

meg ne sértődj, de szerintem olcsó, könnyen kapható csajnak tart.

én például sosem feküdnék le senkivel egyetlen randi után.

továbbá nem tudnék csak szexre alapozni egy viszonyt.

semmi izgalmas, semmi kihívás, semmi tartalmas, semmi titokzatos nincs így benned.

széttetted neki, megkapta, és már nem érdekled.

miért is érdekelnéd?

plusz látja, hogy mész utána, kezdeményezed a kommunikációt, így be van biztosítva, ha újra baszhatnékja támad vele, tudja, hogy csak csettintenie kell, és te már ugrasz is.

a női tartás, a női méltóság az hol marad belőled?

2018. márc. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!