Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megkapott, így már nem érdeklem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkapott, így már nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot. Elmentem vele egy randira aztán volt szex. A randiig, és utána is egy hónapig mindig keresett. Azonban utána egy hétig semmi. Nemsokkal később újra találkozutnk ( akkor nem szexeltünk), utána 2 napig beszéltünk még, de egy hete most újra semmi. Tudom, hogy elfoglalt, a munkája miatt sokat utazik. Ha én írok neki hamar válaszol, de mégis, nem a lány dolga, hogy fenntartsa a kommunikációt (ucvaroljon).

AMikor találkoztunk, azt mondta most hétvégén is megismételhetnénk. Nem értem. Ennyire bizonytalan? Vagy én vagyok a hülye? Vagy nem vesz komolyan? Vagy ez mind egyszerre? A baj csak az, hogy én kb. rajongok érte.


Jóllátom, hogy nem érdeklem igazán?



#férfi #szex az első randin
2018. márc. 26. 21:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Küld el a facebook-ját.
2018. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy mik a hosszútávú tervei.
2018. márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 😊
2018. márc. 26. 22:37
 14/17 anonim ***** válasza:
93%

Ha csak szexelgetni akarsz vele mondd meg.

Nem kell akkor rendszeres beszélgetést eröltetni, meg ilyenek.

Ő láthatóan mást nem akar, te meg azt írtad szintén nem.

2018. márc. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Valamilyen módon fejezd ki, juttatsd a tudatára, hogy "rajongsz érte".

Kommunikálj többet!

Nem várd el, hogy csak ő menjen utánad!

Próbáld kipuhatolni, hogy csak szexre kellesz-e neki!

2018. márc. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A puncid érdekli,nem te magad.Ha neked ez elég,elfogadod,hogy akkor megy hozzád,mikor úri kedve úgy diktálja.Ha nem,tehát van női büszkeséged,akkor elmondod neki őszintén,hogy oda vagy érte,aztán ha flegmázik meg terel,hagyod a f...szba.Ezek az opciók.
2018. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget. Megvárom a most hétvégét mi lesz. Elvileg találkozunk, de ha nem keres, hagyom a francba. :)
2018. márc. 27. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!