Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, ha tudatosan félrelö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha tudatosan félrelököm a lehetőségeket, mert nem akarok csalódni, és inkább csak barátkozok az ellenkező nemmel szinte már reflexből?

Figyelt kérdés
Veletek is volt már ilyen? Mit lehet tenni?
2018. márc. 26. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, a te esetedben normális, Balázska.
2018. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2018. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, normális-e, de igen, velem is van ilyen, pont ezt csinálom. Ha szeretnél, írj, megoszthatjuk a tapasztalatainkat.
2018. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok azzal a különbséggel, hogy barátkozással sem próbálkozom senkivel sem.
2018. márc. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ostoba vagy! Majd ha öreg leszel és csúnya,akkor nem rinyálsz, hanem kaparsz majd a szex után, csak akkor senki nem akar majd!
2018. márc. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!