Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy nyissak egy buliban ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyissak egy buliban ha fel akarok szedni egy lányt?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatot keresek most már, 24F vagyok. Nősülés és gyerekek a fő céljaim! Régóta nincs senkim és nagyon rosszul tudok ismerkedni. Voltak barátnőim de kb mindig ők kezdeményeztek. Minden haveromnak van barátnője, csak nekem nincs senkim, így már haverokkal is nehéz ismerkedni.

Külsőm szerintem nem gáz, de nem is extra, humorom is jó de nem tudom érvényesíteni mert leblokkolok mindig, később már jól menne minden ha összejönnék valakivel mert volt már barátnőm több is és a kezdeti nehézségek után minden zsír volt.

De ismerkedni nem tudok, nagyon nehezemre esik leszólítani egy lányt félve az elutasítástól és beszélni se tudok mert olyankor semmi nem jut eszembe csak az hogy szia. Most hétvégén lesz a közelembe egy szingli buli és megpróbálnám hátha...kicsit hangos a hely nehéz beszélni az miatt is. Sablont szöveget nem szeretnék de valami indító szöveg nagyon jó lenne hogy belendüljek.


2018. márc. 11. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha komoly kapcsolatot keresel, akkor ne buliban erőlködj.
2018. márc. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A felségjelöltek szerintem se éppen buliban találhatóak meg.
2018. márc. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt buliban nem fogod megtalálni, max egyéjszakás kaladot
2018. márc. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pl. Hello szia, szevasz...táncolunk előtte? :D
2018. márc. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hol találom meg?

Mondjuk én falun élek(6000 lakos) itt buli is csak nagyon ritkán van. Szerintem ez miatt más a buliban lévők összetétele, normális lányok is lesznek ott.

2018. márc. 12. 01:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenesetre legyen nálad névjegy (kézzel írott is jó) egy elérhetőséggel, hogy ha olyan szitu alakul, hogy valakivel beszélsz is és nem akarod elszalasztani, és ki akarod fejezni, hogy alkalmas időpontban szivesen folytatnád a kommunikációt, akkor oda tudd adni neki.
2018. márc. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól! Minden más mindegy.
2018. márc. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!