Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha be akarok csajozni, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha be akarok csajozni, miért az önbizalom a legfontosabb?

Figyelt kérdés

Sajnos nem megy az ismerkedés. Társkeresőkön nem reagál senki, élőben keresztül néznek rajtam vagy elhajtanak. Kezdeményezni nem kezdeményez senki. Ha valakihez mégis közel kerülök, tuti hogy a barátzónába kerülök.


Mindenki azt mondja hogy nincs hitem magamban és nincs önbizalmam. Ezért nem jön össze semmi. De mégis, ezt a nők hogyan szűrik ki? Van erre valami "antennájuk"? És egyébként is, ha van egy csomó pozitív értékem, miért nem érnek sz/rt sem, csak azért mert "nincs önbizalmam"?


29/F



2018. febr. 23. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%

mert az számit.

persze egy nő kulsorol itel elsőre.

de sokat nyom a latba a kisugarzas, magabiztossag, egzisztencia.

ezzel a 3mmal el tudod nyomni a kulső csúfságodat.

de ha csúnya is vagy, meg őnbizalomhiányos....az szopoág.

2018. febr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%

Azért mondja ezt a legtöbb ismerősöd, mert egy jól bevált sablonduma és amúgy sem érdekli őket különösebben, hogy mi van veled. Ha valaki tényleg segíteni akarna, rád szánna egy napot és csináltatna egy érdekesebb hajat, rád aggatna pár jól álló göncöt, aztán elküldene kondizni. Fél év múlva már simán találnál csajt.

Az önbizalom megítélése erősen függ a kinézettől. Ha valaki nem néz ki jól és úgy próbálkozik, akármekkora is az önbizalma, azt fogják rá mondani, hogy elvan szállva magától és mit képzel. Ha egy helyes srác kissé bunkón próbálkozik, akkor is azt fogják mondani, hogy milyen jó arc.


Röviden: Felejtsd el az értelmetlenül mantrázott bullshiteket és nézd meg a tényeket. Az önbizalom akkor ér valamit, ha van mögötte más is.

2018. febr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy te valójában milyen vagy, hanem az, hogy milyen lenyomatot hagysz a nő agyában magadról. És furcsa, de sokszor köszönőviszonyban sincs a kettő egymással.

Ha ez a lenyomat, és az elvárásai találkoznak legalább egy pár pontban, akkor már érdekes leszel számára.

A nőknek igen van "antennájuk", és ez nem is kötődik szorosan az értelmi szintjükhöz, még az állatok is megérzik a félelmet, és a gyengeséget.

2018. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
A sikeres karrier, pénz, egzisztencia számít mindenek felett.
2018. febr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez sem feltétlenül igaz. Vannak olyan ismerőseim, akik csajozógépek, de életükben nem volt egy normális munkahelyük még.
2018. febr. 23. 21:28
 6/12 A kérdező kommentje:
Leginkább az zavar, hogy semmi sikerélmény, semmi pozitív visszajelzés. Így nehéz önbizalmat építenem. Nagyon nyomaszt az egész, képtelen vagyok elengedni a dolgot.
2018. febr. 23. 21:29
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

Mert nem kis önbizalom és bátorság kell odalépni utcán egy idegen csajhoz aki nagyon tetszik neked és bepróbálkozni,felkelteni az érdeklődését.A boxmeccseim előtt nem izgultam úgy,mint az ilyen akcióknál.

Egyébként én azt vettem észre,hogy nem a megfelelési kényszer miatt van ilyenkor izgulás,hanem a hozzáértés hiánya miatt.Én úgy csináltam,hogy pulzus mérő órával mértem a szívem ilyenkor és ahogy egyre többször csináltam úgy ment lejjebb a pulzusom is,egyre jobban megismertem a szitut és kialakult a hozzáértésem ebben a számomra komoly stresszt okozó helyzetben.

2018. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

mert el tudja adni magát.

simáén elhitetni, hogy üzletel ezzel azzal stb.

autókkal kereskedik, stb.

te hiába keresel havi 400at mérnökként, ez nincs a homlokodra írva.

2018. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem az a legfontosabb. Ha nyomi vagy, lehet akármilyen önbizalmad, szökő évente egyszer fogsz csak ezért kelleni egy csajnak.
2018. febr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Gál Zoé ***** válasza:
Igen, az önbizalom a legfontosabb.
2018. febr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!