Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Holnap talalkozok egy lannyal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap talalkozok egy lannyal. De annyi kedvem van hozza mint. Nincs pelda ra. Nagyon nincs kedvem a csajhoz. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Mar tobb hete szemvedek vele irasban. Alig ir, ha ir is kb 1-2 orat el lehet vele irogatni, utana se kep se hang. Nem tudjabkimutatni az erzelmeit...irasban sem. Es hat....ragondolok a holnapi napra es elmegy az eletkedvem.

De altalaban eloben mas az ember.


Szerintetek mi legyen?


26F 21L



2018. márc. 27. 19:44
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Elnezest a hibakert.
2018. márc. 27. 19:44
 2/33 anonim ***** válasza:
28%
Várd ki a végét. Szerintem nem lesz ott semmilyen találkozó.
2018. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Ezt, hogy erted? :O
2018. márc. 27. 19:46
 4/33 Sunshinedoll ***** válasza:
97%
Jaguár úgy érti, hogy lehet, hogy a csaj bszik elmenni.
2018. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
67%
Nem kötelező találkoznod vele, ha meg mégis szeretnél akkor gondolj arra, hogy bármi kisülhet belőle és hagyd magad meglepni.
2018. márc. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem mondd le, vagy úgy általában az egész beszélgetést. Nem sok értelme van, ha már most nem akarod látni sem.
2018. márc. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Megbeszektuk, hogy lezarjuk ezt egyszer s mindekorra. Mert nem jo igy se neki se nekem.

Igy o kerte, hogy talalkozzunk biztos hogy ott kesz...ezert vagyunk szarul mar tobb hete.


Meglepni? Nem tudom. Annyira, de annyira kiabrandultam belole.

2018. márc. 27. 19:54
 8/33 anonim ***** válasza:
79%
Ha több hete szenvedsz vele írásban, alig ír, esstébé... akkor nem gondolod, hogy amúgy qrvára nem érdekled, magasról xarik rád, és csak szánalomból megy el a találkára...?
2018. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Ahjj nem tudom mi legyen. :( :/
2018. márc. 27. 19:56
 10/33 A kérdező kommentje:

Nem.

Ez elegge bonyolult eset. Szoval meg sosem volt baratja. Meg nem is csokolozott. Nem nagyon ismerkedett eddig meg egy fiuval sem. Nem tudja mit hogy kell, mit kell kerdezni mit szabad kerdezni mit illik kerdezni stb. Temakat sem talal, irta, hogy rossz az, hogy nem tud mit irni, mert egy “bena nyomorek” o nevezte igy magat.

....fuhhh......nem tudom mi legyen. Volt hogy kellemeset csalodtam eloben. De itt az iras nagyon jo volt. Itt meg katasztrofa. De mi van ha megis jo lesz eloben.

Nagyon tanacstalan vagyok.

2018. márc. 27. 19:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!