Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Holnap talalkozok egy lannyal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap talalkozok egy lannyal. De annyi kedvem van hozza mint. Nincs pelda ra. Nagyon nincs kedvem a csajhoz. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Mar tobb hete szemvedek vele irasban. Alig ir, ha ir is kb 1-2 orat el lehet vele irogatni, utana se kep se hang. Nem tudjabkimutatni az erzelmeit...irasban sem. Es hat....ragondolok a holnapi napra es elmegy az eletkedvem.

De altalaban eloben mas az ember.


Szerintetek mi legyen?


26F 21L



2018. márc. 27. 19:44
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Minden bizonnyal ez lehet.
2018. márc. 27. 21:50
 22/33 anonim ***** válasza:
Ingerszegény környezetben, otthon ülve, persze hogy nem a szavak embere senki. Csak ugyanazt tudjátok megbeszélni. Ráadásul nem is látod a másik reakcióit, és csomó időt kell agyalni, hogy "Na most erre mit írjak neki, ami nem klisés, és nem 'sablon' ?" És akkor olyan nyögvenyelős, meg nehézkes lesz a kommunikáció. Szerintem a chatelessel kapcsolatban túl magasak az elvárásaid; túl sokat vársz egy chateléstől, aminek keretein belül mozogva többet nem lehet adni. Elakad, szaggatott lesz a beszélgetés, feszült, frusztrált lesz az ember, hogy "na most megint hogy tartsam fenn a beszélgetés fonalát; (hogy tudja, hogy érdekel [engem]?)" Nagyon nehézkes úgy mindig újat írni; élőben viszont már lehet sokat, rendesen beszélgetni, úgy sokkal jobb lesz, hidd el.
2018. márc. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért a csajt szidod itt ezerrel.

Az,hogy ennyire szar az ismerkedésetek az rajtad is ugyan ugy múlik,nem csak rajta.

Elég szemét húzás az tőled,hogy elmész a találkozora vele csak azért,hogy a földbe döngöld az önbizalmát.


Egyszerűen nem vagytok egy hullámhosszon.Ez nem jelenti azt,hogy a csaj szar.Lehet pont leszarja a fejed.

Mellesleg Te egyszer is irtad neki,hogy ne jó vele beszélni vagy bármi? Akkor Ő mièrt irja? Lehet neki is ugyan ez a véleménye rólad.

Azt viszont nem értem minek kell személyesen találkozni ahhoz,hogy lezárjatok egy netes ismerkedèst,amikor még egyszer se találkoztatok.

2018. márc. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Nem velem van a baj hanem vele. Nem tud mit kezdeni a bokjaimmal azzal hogy odafigyelek ra, azzal, hogy erdeklodom felole azzal, hogy kedveskedem neki, azzal, hogy kerdezgetem az erzeseirol stb.

Ha ismerkedet azt csak bunko gyokerekkel tette. Mert oket konnyen megertette. Leirtak neki hogy “ba**lak” oke ezt felfogta. De ha en jovok neki a mely erzeseimmel nem tudja hova tenni, mert.....itt jon a kerdes. Hogy miert csak a bunkokkal tud irogatni? En aki meg figyelembe veszem....velem meg nem.

Es ezt is o irta. Hogy azok akik bunko parasztok, pl leirjak, hogy jo a melled a segged, akarsz ba**ni? Ezt erti, de ha valaki valodi erzesekkel kozeledik fele azt mar nem.

2018. márc. 28. 00:05
 25/33 anonim ***** válasza:
93%
Felnőtt emberek vagytok basszus, minek húztátok eddig a személyes találkozást? Én is neten ismerkedtem meg a párommal, mi pár napon belül találkoztunk és azóta is együtt vagyunk. Én is utálok kisregényeket irogatni gépen, egyszerűen lusta vagyok hozzá, mert annyi mondanivalóm van, hogy órákig is gépelhetnék. Ha rámír egy régebben látott barát, vagy ismerős és érdeklődik, mi van velem, akkor is megbeszélek vele egy találkozót, mert nem fogom leírni x hét eseményeit. Úgyis élőben derül ki minden, szerinem menj el.
2018. márc. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
96%

Veled van a baj kérdező. Azt mondod egy-két órát el lehet vele irogatni, aztán se kép se hang. De mégis, mit lehetne órákon keresztül írni, mit vársz. Meg milyen érzéseit mutassa ki, hiszen még nem is lehetnek, még nem is találkoztatok. Pár hete irkáltok.

De minek irkálni annyit, már rég találkoznotok kellett volna. Itt nyafogsz mint egy kislány, hogy jajjj mit tegyek, jajjj nincs kedvem menni. B@sszus, akkor ne menj, lehet az a lány is jobban jár.

26 évesen férfinek tartod magad...egy férfi nem nyafog össze vissza, sőt, az egyik legnagyobb vonzerő egy férfiban a határozottság.

2018. márc. 28. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
97%
Hát én sem tudnék mit kezdeni azzal, ha egy vadidegen, akivel még nem is találkoztam, bókolgatna nekem. Mire fel, ha nem is ismer? Csak hazugság minden bók és ezt semmi sem bizonyítja jobban, mint ahogy itt beszélsz róla.
2018. márc. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Nem csaltak a megerzeseim.

Kiderult, hogy 3 fiuval is ir egyhuzamba.

Nem baratilag. Mind a harmat hulyiti. Mindegyiknek huzza az agyat.

Tehat itt megbukik az amit irtatok.

Ha valakivel mar tobb mint egy honapja irsz es semmi jelet nem mutatja annak hogy kedvel vagy valami. Bar o mtatta, ezert is akart talalkozni ma, meg volt 1-2 olyan megnyilvanulasa, hogy “erez” valamit.

De bennem volt az, hogy eddig akarhanyszor ismerkedtem neten, 1 honap utan azert vannak mar jelek hogy kedvel az illeto vagy sem.

Szoval a tapasztalatom nem hazudott.

O maga sem tudja, hogy mit akar toluk. Neki annyi eleg ha bunkon irnak vele. Az en kozeledesemmel meg nem tudott mit kezdeni mert en tiszta es oszinte voltam vele. Azok a masik fiuk meg total bunkon kozeledbek fele, ezeket letudja reagalni. Az bejon neki. De tiszta erzesekkel nem tud mit kezdeni. Ezert is akart tallakozni ma.

2018. márc. 28. 14:49
 29/33 A kérdező kommentje:

Ez lemaradt.


Szeretett volna jobban megismerni. Tobbszor talalkozni. De nekem ez nem palya. Ugy erzem sok lroblemat es gondot vettem volna a nyakamba ha tovabb foglalkozom vele. Tapasztalatom azt mondja, hogy az ilyen lanyokat jobb hagyni.

2018. márc. 28. 14:51
 30/33 anonim ***** válasza:
62%
Persze hogy írkál többel is, miért ne írkálhatna? Nem vagytok kapcsolatban, még csak nem is találkoztatok. Nem tartozik neked semmivel. Egyelőre csak ismerkedik. De jobb lesz neki nélküled, ez már most biztos.
2018. márc. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!