Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Holnap talalkozok egy lannyal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap talalkozok egy lannyal. De annyi kedvem van hozza mint. Nincs pelda ra. Nagyon nincs kedvem a csajhoz. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Mar tobb hete szemvedek vele irasban. Alig ir, ha ir is kb 1-2 orat el lehet vele irogatni, utana se kep se hang. Nem tudjabkimutatni az erzelmeit...irasban sem. Es hat....ragondolok a holnapi napra es elmegy az eletkedvem.

De altalaban eloben mas az ember.


Szerintetek mi legyen?


26F 21L



2018. márc. 27. 19:44
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
71%

Mindenesetre menj el, untatjátok egymást néhány óráig majd jöttök haza.

Ha nincs programod és jó lesz az idő, túl sokat nem veszítesz vele.

2018. márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Egyáltalán találkoztál már vele valaha is ?
2018. márc. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Meg nem.
2018. márc. 27. 20:05
 14/33 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is menjen el, ha másnak nem tanulmányi kirándulásnak jó, közelebbről is meg tudod figyelni ezt a típust. Én azért szorítok, hátha jól sül el.
2018. márc. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
14%
Felesleges gyötrődés ez már. Ne is menj el, garantálom, a csaj se lesz ott. Mellesleg ti még mindig hisztek a netes ismerkedésben?
2018. márc. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
ha nem mész el, akkor azért mondd le.
2018. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Ha akarok ha nem. El kell mennem. Mert igy en sem tudom lezarni. Megis mar majd egy honapja nyustoljuk egymast. -.-

Koszonom a valaszokat.

Ja es eddig az osszes kapcsolatom neten szovodott.

2018. márc. 27. 20:38
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja kimutatni az érzelmeit....milyen érzelmeket ha még nem is találkoztatok?
2018. márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Hat...pl, hogy jo veled irni vagy vagy barmi. De semmi.

Nem ma mezdtem a “csajoazast” volt jo par olyan lany akivel szenelyesen ismerkedtemismeros altal.

De tobb volt a neten kottetett. Es egy ido utan azert az ember elkezd erezni valamit, meg ha nem is betonbiztos erzelmeket, de azert egy halvany lebegtetett erzelemfoszlanyt csak erez az ember. Mindig megvolt ez. Nala nincs. Ezt me is irta, hogy nem tudja kimutatni a dolgot meg. Sok ido kell neki. Nagyon sok szenvedest veszek a nyakamba vele ha velbe osszejovunk.

Szornyu nem lehet vele irni. Semmirol. Alig varom a holnapot hogy az arcaba vagjam hogy egy.......mindegy.

2018. márc. 27. 21:33
 20/33 anonim ***** válasza:
Akkor sztem az van hogy nem vàltottàl ki belőle érzelmeket lehet hogy ő semmit nem érez de mivel nem talàlkoztatok igy semmi sem biztos .Lehet hogy kellemesen csalodtok egymàban de sztem sem lessz ebből komoly a csaj részéröl .Szoval barmi lehetséges .
2018. márc. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!