Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magányos farkas fickók,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magányos farkas fickók, lehet java részt asperger szindrómások?

Figyelt kérdés
Igen, egyedülálló fickóként írtam ki a kérdést, önismereti hullámvasút gondolatok egyik megállóhelyén, tehát kéretik nem átrakni másik kategóriába... ;)

2018. márc. 27. 20:35
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
79%

Aspergeres vagyok, ha tehetem, akkor kapcsolatban vagyok.


Ha nem lennék kapcsolatban, akkor azonnal pánikszerűen pánikba esve bepróbálkoznék azoknál a lányoknál, akik kedvesen viselkednek hozzám, aztán az első, aki belém szeret, azzal járni kezdenék gondolkodás nélkül.


Szerencsére van barátnőm, így ez a pánik nem fenyeget engem. Elég pánik nekem az életem többi része is.


Összefoglalva - Mutáns társfüggő aspergeres vagyok (általános értelemben az aspergeresek nem nyitnak, én azonban társfüggő vagyok, ezért vagyok mutáns (szerintem))

2018. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
63%
Pont az ellentétje vagyok minden tünetnek. Mégis magányos farkas lettem. Többmilliószoros friendzónos.
2018. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
54%

Én egy boldog remete vagyok és xarok a nőkre/emberekre. :D

Hogy mi a szindrómám azt nem tudom, de az biztos, hogy

több, mint 20 éve HARD-kórban "szenvedek", a hallásom már biztos sérült egy kicst, de nem érdekel. :D

Thunderdome/Hardcore never die! :) 39F

2018. márc. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
Nem hinném!
2018. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
77%

12: Üdv a klubban! :)))

Engem állandóan learanyosoznak meg lecukiznak a nők akikkel barátkozok élőben. :)


Csinálni kellene ilyen FZ premium klubbot :DD

2018. máj. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
62%

Az én olvasatomban a magányos farkas: olyan férfi, aki megkaphatna akárkit, de észre sem veszi, hogy van benne valami vonzó és odavannak érte a nők... jól elvan, éldegél egyedül is, a saját intelligencia hányadosának megfelelő tevékenységekkel foglalkozva > azaz van valamilyen (akár több) talentuma. Észre vesznek pár lányt, de csak nagyon kevés fogja meg őket igazán. :)


Az én volt barátom pont ilyen.. nem volt 2 évig kb kapcsolata előttem, azelőtt pedig pár. Ha elkísérte a haverjait bulizni, akik csajozási szándékkal mentek, akkor a nők nem a haverjaira, hanem rá tapadtak, aki a sarokban iszogatott:DDD keveseket vett észre és elvolt egyedül, nem különösebben kereste a kapcsolatot.. csak aztán miután találkoztunk valahogy sorsszerűen 2x is, nos belém szeretett :)) és én is belé :( amiből lett egy nagy galiba. De meg így is életem legszebb galibája és emlékei. Szóval szeretem a magányos farkasokat :D


Aspergerről nem tudok nyilatkozni, de nem lepődnék meg ha lenne neki..:D

2018. máj. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
50%
Még hányszor lesz kiemelve ez a kérdés?o_O
2018. máj. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
90%
Kérdés hogy hol van a határ, ami már asperger szindróma, és ami még intorvertáltság. Szerintem a legtöbb magányos farkas csak szimplán introvertáltabb típus.
2018. máj. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem inkább extrudáltak, mint a abonett. :D
2018. máj. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
37%
Miért lett divat, hogy minden lúzer aspergeresnek diagnosztizálja magát? A könyvelő film miatt?
2018. máj. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!