Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magányos farkas fickók,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magányos farkas fickók, lehet java részt asperger szindrómások?

Figyelt kérdés
Igen, egyedülálló fickóként írtam ki a kérdést, önismereti hullámvasút gondolatok egyik megállóhelyén, tehát kéretik nem átrakni másik kategóriába... ;)

2018. márc. 27. 20:35
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:

#30:

😉

2018. okt. 28. 15:02
 32/49 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell túlgondolni a dolgokat: engem kismilliószor elküldtek azzal hogy minden oké csak a szikra hiányzik. Ez azt jelenti hogy nem vagyok annyira jóképű mint kéne és ezt a hiányosságot nem pótolom szárnysegédek lobbijával. Tehát én magam fejemben is pöröghetek nem tudok mit csinálni( a moralitás határain belül)
2018. dec. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
70%

*Javarészt (aspergeresek helyesírása általában átlagon felüli) az ilyen pasik inkább csak lusták az önfejlesztésbe, kommunikáció fejlesztésébe energiát fektetni, és csak a szociális készségek hiányáról beszélünk, nem spektrumzavarról.

Az asperger inkább érdekes viselkedésmintákkal és érdeklődési körökkel jár együtt, amúgy lehet egy szófosó ember is aspie. Pár ezer aspergeres van maximum, akkor is, ha figyelembe vesszük, hogy 30-50%-a nincs diagnosztizálva, a magányos farkas fickók létszáma ennek a sokszorosa. Szóval javarészt biztos nem aspie, ha csak szimplám a matematikai oldalról is közelítjük meg.

2018. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:

#33:

2018. dec. 30. 18:11
 35/49 anonim ***** válasza:
58%

A hobbimból ítélve eléggé esélyes, hogy aspergeres vagyok, de mindenből csinálok statisztikát is. A kiadásaimat fillérre pontosan lekönyvelem, gyűjtőszenvedélyeim vannak, feljegyzem, autóval melyik nap mennyit megyek. A társaságtól irtózok, fogalmam sincs, mi lehet a jó egy barátságban. Vélhetően ezért van az, hogy nem találok magamnak párt, pedig az ölelésre, a csókra és a szexre ugyanúgy lenne igényem nekem is.


Mellesleg meg rettentő ocsmány vagyok. Ja várjál, vissza az egész, ez felülír aspergertől kezdve kocka hobbin át mindent...

2018. dec. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
34%

Nem vagyok aspergeres. Meg úgy általában nem vagyok az a félős típus, sokszor már szinte fenyegetően is túlzásba viszem az emberek szemébe való nézést.

Egyszer volt egy olyan eset, hogy valami szkínhed féleség kiabált a trolin, amire én dühös lettem és mérgesen ránéztem a csávóra, amire ő a mondat közepén elhallgatott és a következő megállón rögötn le is szállt.

Egyszerűen azért vagyok magányos farkas, mert az emberekben nem lehet megbízni, sosem tudhatod ki a barát és ki az ellenség. Bármikor hátbaszúrhat bárki, az egyetlen akire hagyatkozhatsz az te magad vagy.

Mellesleg meg egy azért is vagyok magányos farkas, mert egy amolyan szigma hím vagyok.

2019. ápr. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
46%

Kezdjük azzal, hogy szerintem a magányos farkas nem azonos az incellel, magányos farkas alatt inkább klasszikus agglegény életet értek, akinek nincs állandó nője, de csajozik, és lefektet nőket.


Aki Asperger szindrómás, az biztosan nem ilyen, az Asperger szindrómások szeretnek ragaszkodni a megszokotthoz, ezért jó eséllyel tartós kapcsolatban vannak.

2019. júl. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
67%

Rám több ismerősöm is mondta, hogy enyhén aspergeres vagyok. Mindig elég könnyen jöttek a nők az életembe, többnyire maguktól, rajongtak értem, de mindegyiket pár hónap vagy év után elhagytam, mert túl erős az igényem a magányra és a szabadságra. Szeretek egyedül kóborolni, gondolkodni, csendben lenni vagy figyelni az utcai életet, természetfotózni, vagy valami innovatív dolgot tervezgetni, és idegesít, ha állandóan a nyakamon lóg egy nő, aki beszervezi az életemet, aki folyton valahova utazni akar, és mindent megtesz, hogy ne tudjak a saját dolgaimmal foglalkozni.


Sokáig arra vágytam, hogy olyan társat fogjak ki, aki ebben hasonló hozzám, aki el tud merülni a hobbijában, munkájában, van önálló élete, vannak barátai, barátnői, de ha nincsenek, akkor nem kaparja a falat az unalomtól. De miután azt tapasztaltam sokadszorra is, hogy ez egy hiú ábránd, elkezdtem végérvényesen berendezkedni a magányos farkasok életmódra.

2019. júl. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:

#38:

Mintha én írtam volna, szóról szóra!

2019. júl. 6. 10:23
 40/49 anonim ***** válasza:
51%

Engem nem diagnosztizáltak (pedig jártam/járok pszichológushoz), de magamon észrevettem pár gyanús dolgot.

Soha nem volt szerencsém a nőkkel, mert nem nézek ki jól. Viszont rajta voltam nagyon sokáig a dolgon, lett pár kapcsolatom. Többnyire nyűgként éltem meg, hogy állandóan találkozni "kell", meg ilyenek. Viszont ha nincs senki, akkor nagyon hiányzik, teljesen depressziós tudok lenni, ha nem érzem, hogy valakinek számítok.

2019. júl. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!