Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Startbol kerem, akit idegesit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Startbol kerem, akit idegesit kerdesem ne vegyen eszre. Soha nem volt szerencsem jo kinezetu, csinos, holgyekhez, mi a kulcs, kulso, anyagiak, modor,?

Figyelt kérdés
2018. márc. 29. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennél összeszedettebb íráskép nem árt.
2018. márc. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat mit mondhatnek ,nem nezek ugy ki mint Brad Pitt es a hozza hasonlok, anyagilag elfogadhato a helyzetem,legalabb is szerintem,de lehet hogy az emlitett holgyek eseteben egeszen mas a merce.39 F.
2018. márc. 29. 16:07
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Jesszus azt hittem 19 vagy.

Negyven evesen itt kerdezed?

Hat ez a hiba. Alacsony IQ es kozepkoruan eljatszod, hogy gyerek vagy. Szanalmas

2018. márc. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondtam valamit a kerdes elejen,nem vetted eszre ?
2018. márc. 29. 16:37
 5/7 anonim ***** válasza:

A kulcs: magabiztosság! Ne siránkozz és formáld át a gondolkodásodat, mert amíg saját magadat nem becsülöd addig más sem fog! Ezenkívül ha úgy közeledsz egy nőhöz, hogy annak egyértelmű, hogy ő van a nyeregben máris élből kuka a történet! Fogadjuk már első randin siránkozol és előadod életed történetét megfűszerezve, hogy majd meghalsz egy barátnőért mindegy az is, hogy ki az!

Ergo te nem válogathatsz, te nem kellesz senkinek és még te érzed magad megtisztelve, hogy egyáltalán alakul valakivel valami aztán meg megy a csodálkozás, hogy az aktuális - vagy évi 1 - randipartnered eltűnik mint szürke szamár a ködben!


Első lépés gondolkodásod átformálod!


Ez a kulcs!

2018. márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nahat ki gondolta volna, de inkabb holgyek valaszait varnam.
2018. márc. 29. 16:58
 7/7 anonim ***** válasza:
szerencse és külső és anyagiak és modor és önbizalom és íráskép együtt
2018. márc. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!