Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire van jelen a férfiakná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van jelen a férfiaknál a vonzó illetve nem vonzó kategória?

Figyelt kérdés
Tehát van a vonzó kategória és általában a nők 90% állnak vonzó lesz ez a típus illetve van a nem a vonzó kategória és általában a nők 90%a nem fogja vonzónak tartani ezt a típust
2018. márc. 30. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Van ilyen igen. Mint azt, az élet mutatja is. Ettől függetlenül mindig van kivétel aki valamiért mást mondd.
2018. márc. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Több fajta vonzó van. Van aki szexuálisan az rövid ideig, van aki meg szerelem jelleg pedig testileg nem is mondanám, hogy az esetem.


Azt tudom, hogy alkalmi szexre sokan vonzóak. Szerelem meg nagyon ritka. A kettő között meg van egy csomó dolog gondolom.


Igazából nem is értem mi értelme a kérdésnek. Statisztika nem segít ezekben.

2018. márc. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!