Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennél ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ebben a helyzetben? Veled már volt ilyen?

Figyelt kérdés
Összejövőben vagy valakivel, de az illető végül egy másik nő/ férfi mellett dönt.

2018. márc. 31. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, en tettem ilyet.

El kell fogadni a helyzetet. Vagy pedalozni a masik utan megis? Az nagyon gaz lenne.

2018. márc. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt ilyen,még ilyenebb is.Nem mondom,én is okoztam már fájdalmat másoknak,engem is löktek már el maguktól,illetve aláztak meg különböző módokon.A legjobb ilyenkor úgy tenni,mintha nem érdekelne.Akkor is,ha belül szétszakadsz.Ha pedáloznál,vagy ha szemére hánynád a sérelmeidet,az sem érdekelné,maximum kinevetne.Nem éri meg foglalkozni az illetővel.
2018. márc. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mindig "monogám" módon ismerkedek, egyszerre egy férfival. Viszont a többség nem tesz ugyanígy, emiatt ha ismerkedek is, szinte csak bizalmatlanul.
2018. márc. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!