Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagosnál állítólag picivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosnál állítólag picivel rosszabb pasiként hogyan tudjam elérni azt, hogy társkeresőn a nők írjanak rám, kezdeményezzenek, hódítsanak meg? Milyen bemutatkozó szöveget ajánlatok?

Figyelt kérdés
3 éve fent vagyok a randivonalon meg a páromon, de sajnos nincs sikerem, mert nem írnak rám a nők, de én nem merek rájuk írni, mert félek, hogy nem válaszolnának. Milyen módszer van hogy nők is hódítsanak?
2018. márc. 21. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Ahhoz már nagyon kétségbe kell esniük.
2018. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Ezt maximum úgy tudom elképzelni, hogy milliomos vagy és elfogadod, hogy a pénzed kell nekik. Egyébként így sehogy. Nem fog sültgalamb az öledbe pottyanni.
2018. márc. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. De hugim is fent volt és neki az ölébe repült
2018. márc. 21. 20:53
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem a nők alapból nem hódítanak társkeresőn mert nincsenek rászorulva annyi üzenetet meg ajánlatot kapnak.

Nők csak élőben szoktak hódítani amikor látják, hogy egy jóképű férfiismerősük milyen jól elvan a barátnőjével és kikezdenek vele hátha benne van a férfi is és el tudják szedni tőle.

2018. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
3: ez már csak így megy, akár háborogsz, akár nem. Mint ahogy a fiúk nyitják ki a lányok előtt az ajtót, meg ahogy a lányok főznek a párjuknak finom vacsorát általában. Nem kell elfogadni, de akkor sem lesz másképp. Szerintem ezt te is tudod, csak játszod a butát.
2018. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha te nem teszel semmit azért, hogy találj valakit, akkor nem várhatod el azt sem, hogy a nők tolongjanak azért, hogy meghódítsanak. Egyébként is a társkeresőkön szinte mindenki a külső alapján dönt, és ahhoz, hogy a nők rádírjanak sajnos vagy nem sajnos, de nem elég egy jó bemutatkozó szöveg.
2018. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

"meg ahogy a lányok főznek a párjuknak finom vacsorát általában"


Érdekes, érdekes...

2018. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gazdagodj meg és akkor minden nő téged akar majd. :)

Megveheted őket kilóra, mint a dinnyét. :D

2018. márc. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nehogy már a nőnek kelljen téged férfit meghódítani. Ezt fordítva szokás, légy férfi és akkor esetleg összejön, ahelyett hogy itt hisztizel ;)
2018. márc. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!