Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kisfarkú pasiként szüzességi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisfarkú pasiként szüzességi fogadalmat tettem! Szerintetek érthető és logikus a döntésem?

Figyelt kérdés
Semmi kedvem megalázni magamat egy nő előtt, hogy utána visszahalljam a kósza pletykákat más emberektől. Semmi kedvem sincs lerombolni azt a kevés megmaradt önbecsülésemet. Azzal felesleges jönni, hogy tök felesleges rinyálnom, mert a nőknek nem számít a méret. Számos freudi elszólásnak voltam már a tanúja itt is és a valódi életben is. Persze, igen nem számít... Egy bizonyos méret fölött. Ez pedig nagyjából a 16-17 cm hossz és AMI FONTOSABB: ~4.5 centis vastagság. Ez alá nem nagyon adják. Márpedig én mindkét paraméterben sz**ul állok. Ha pedig már nagyon éhes leszek (az egyetem szerencsére gondoskodik arról, hogy mindig kimerült és fáradt/fásult legyek és ezáltal alacsony legyen a libidóm), akkor max elmegyek egy prostihoz, aki nyilván szintén csak annyit fog érezni, hogy egy ceruza lötyög benne (de ő legalább megtartja magának a véleményét). Mit gondoltok a döntésemről? (nemet is írjatok)

2018. ápr. 1. 09:57
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek úgyis jó lennél. Így elzárkóznál, elvágnád a lehetőségét annak is , hogy valakivel legyen ilyesmi. Szóval így konkrétan megfogadni, esélyt sem adni magadnak szerintem lehet, hogy hiba lenne. Kivéve, ha alapból is szűz maradnál.
2018. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
*ha nincs benne a sorsodban,mert most mondjuk a magányt akartad megtapasztalni ebben az életedben születésed előtt; vagy esetleg ponthogy azt, hogy kicsi farokkal is lehet teljes életet élni, nem kell kimaradnod, nem kell kiszáműznöd magad (önkéntesen) semmiből.
2018. ápr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
*ha nem lesz,úgyse lesz; ha meg lesz, akkor lesz, tehát direkt elzárni így ezt a "csapot", ezt a "lehetőségek csapját"... Meg amúgy van némi szabadakaratunk is; de még egyszer képzeld el, hogy nagyon beleszeretsz majd valakibe, és ő is beléd, és lehet, hogy nem fogja érdekelni a méreted; ő úgy fog elfogadni, neki úgy leszel jó. Értékelni fog úgy ahogy vagy a méretedről meg nem te tehetsz; te annyit fogsz nyújtani, amennyit tudsz; de amúgy még lehet, hogy akkorával is lehet, nagy jó eredményeket elérni, tehát lehet, hogy nem is lesz majd belőle semmi baj, h kicsinek tűnik /az is a méreted.
2018. ápr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Haver, ez nem döntés, hanem beletörődés.
2018. ápr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
94%

17/5,5 az enyem, teljesen jó .... volt olyan hogy a lány feszített a lábával és le akart tolni, megakadályozva azt hogy ne hatoljak be teljesen mert sok neki,

De nehogy azt híd hogy csak a farok mérettel lehetsz jó az ágyban...

Tapasztalat azaz tudással és jó nyelverzekkel lehetsz meg jobb is...

Sokan nem is csinálnak oralt a lányoknak , peddig minden egyes dolog , mozdulat más elvezet a lánynak. Hidd el nekem...

Nem csak azt élvezik /nők/ hogy valaki liheg a nyakukban és közben hevesen dugja a puncijat...

Sok póz van arra hogy elvezetre vigyel egy zaftos puncit!!! Hidd el nekem.

Egyes nők szeretik ha csak elkapod őket ráülteted a popsijat a szadra és jól kiszívód , kinyalod a puncijat , de ha el elvezet ne enged leszállni had vonaglani rajtad.... folyni fog az elvezettol...erdek nélkül , ne lég onzo, jó adni erre ő kiabál, markol, vonaglik, mosolyog egesz nap!!!

2018. ápr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem üdvözölni való, érthető és logikus a döntésed. Hagyd meg a csajokat a nálad tökösebb legényeknek, akik nem csak rinyálnak, és elméleteket gyártanak.
2018. ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Hülyeség!

- Én már találtam olyan párkereső hirdetést ahol a lány kimondottan kis farkú pasit keresett!

- A kölcsönös francia is örömforrás és független a méretedtől!

2018. ápr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Bolond vagy? 15 centi? Párombak 13 centi és 3,5 cm vastag. Soha senkivel nem volt olyan jó a szex, mint vele. Én hatalmasnak látom! Imádom, mikor bennem van v amikor a számba vehetem. Ez az ideális méret, higyj nekem ;)
2018. ápr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Kamukérdés, nem is túl szellemes, de sokan beugrottak. Ha netán tán, mégis komolyan gondoltad volna, akkor keresd meg a területileg illetékes pszichiátriát.

15 centiméter kicsivel több is, mint az átlag. Szerinted átlagos férfiak nem nősülnek ?

A lányok az interneten tanulják a szexet ( és a nagyokat mondó Gyakori kérdéseken), nem tudnak semmit, ergo ne foglalkozz a véleményükkel. :-)))

2018. ápr. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!