Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan merjek közeledni a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan merjek közeledni a nők felé?

Figyelt kérdés

Szeretnék már barátnőt is meg valami kontaktot lányokkal, mivel eddig még nem volt, annak ellenére, hogy már a 20-at is betöltöttem.

Tetszettem már, és jelenleg is tetszem néhánynak, de ők nekem nem.

Külsőre, arcra nincs akkora probléma. A magasságom is tűrhető (185 cm) a testalkatom sem minősíthető kizárónak, noha inkább a vékonyabb alkat vagyok.

Már csak azt kellene elhinnem, hogy kellhetek egy olyan lánynak is, aki nekem is.

Ezt hogyan hitethetem el magammal?



2018. ápr. 2. 16:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

"noha inkább a vékonyabb alkat vagyok.". Elég fura a pozitívum elé a "noha" szó.


Akkor kellene, ha vastagabb vagy kövérebb alkat lennél.


Amúgy mit... Semmit. Szórd a poént, növessz szakállt, hordj márkás-de-elegáns ruhát... Ezt várják el, ha annyira akarod.


Vagy élsz tovább és reménykedsz hogy szerencséd lesz (általában nem lesz)

2018. ápr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Bármilyen dolgot úgy tudsz elhitetni magaddal, ha először egy olyan szituációt képzelsz el, amely valamennyi örömet okozna neked, de még simán valószínűnek ÉRZED, hogy esetleg megtörténhet, legalább úgymond elméletben. Miután a képzeletedben lejátszol egy ilyen jelenetet (mondjuk, hogy álmodozol ezzel kapcsolatban, úgy, hogy kellemes érzéseket okozzon neked), a végén tedd föl magadnak a kérdést: és ugyan MIÉRT NE történhetne meg? (És eszedbe ne jusson statisztikákkal válaszolni magadnak!) Szóval saját magadat győzd meg. Ha ez sikerül, akkor lépj egy szintet fölfelé, és képzelj el egy ennél kicsit merészebb, de számodra még hihető szituációt, stb. stb. És így, egészen addig, amíg már azt is el tudod hinni, hogy simán lehetséges, amire igazán vágysz, és amitől igazán nagyon boldog lennél.
2018. ápr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

#2


Ez egy picit önáltatásnak hangzik.

2018. ápr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Pontosan, az, de ha sikeresen elhiteted a tudatalattidat, és teljesen átmosod a saját agyadat a pozitív dolgokkal úgy, hogy hagyod, hogy az életfelfogásodat és a személyiségedet is átalakítsa, akkor működik. Bármilyen hihetetlenül is hangzik.
2018. ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
*tudatalattiddal
2018. ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Olyan értelemben véve működik, hogy ha látszólag indokolatlanul, de töretlenül, mondhatni, bolondokháza-szintig bezárólag bizakodni mersz úgymond "a semmire", úgy, hogy érzelmileg nyakig benne vagy, vagyis meg vagy győződve arról, hogy van rá okod, akkor az életkörülményeid szállítani fogják azokat a bizonyos okokat. Először megteremted a saját érzelmi reakciódat az örömteli eseményre, amire az élet úgy reagál, hogy kvázi nem tud mit tenni, elhozza neked az örömteli eseményt. Így teremtesz. De ehhez sok belső meló és érzelmi energiabefektetés kell.
2018. ápr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Legalábbis eleinte.
2018. ápr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#6


És ha én ezt csinálom omlani fog a lóvé is kevés/semmi munkával? Mert akkor kb. semmit nem kell csinálni, csak ezt megtanulni.

2018. ápr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mondom, hogy eleinte, amikor még sohasem csináltad, ezt a lelked (tudatalattid) legmélyéig hatoló meggyőződést, úgy, hogy érzelmileg nyakig benne vagy, iszonyú belső munka elérni. Pláne anyagiakkal kapcsolatban. Lehet, hogy évekig tartó szakadatlan kitartás és erőlködés, amíg sikerül.

Közismert példa: ha mondjuk most felszólítanálak, hogy eszedbe ne jusson egy fehér elefántra gondolni, képes lennél rá?

2018. ápr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja, igen, azt elfelejtettem mondani, a fehér elefánt ebben a példában a kétségeidet (a benned lévő kétkedő kisördög hangját) szimbolizálja. Ha ebből egy kicsi is van benned (például a pénzügyeiddel kapcsolatban), már borul (sikertelenné válik) az egész.
2018. ápr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!