Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan merjek közeledni a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan merjek közeledni a nők felé?

Figyelt kérdés

Szeretnék már barátnőt is meg valami kontaktot lányokkal, mivel eddig még nem volt, annak ellenére, hogy már a 20-at is betöltöttem.

Tetszettem már, és jelenleg is tetszem néhánynak, de ők nekem nem.

Külsőre, arcra nincs akkora probléma. A magasságom is tűrhető (185 cm) a testalkatom sem minősíthető kizárónak, noha inkább a vékonyabb alkat vagyok.

Már csak azt kellene elhinnem, hogy kellhetek egy olyan lánynak is, aki nekem is.

Ezt hogyan hitethetem el magammal?



2018. ápr. 2. 16:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#9


Aha, szóval gyorsan kimagyarázod miért is nem fog ez működni. De akkor a kérdező is mit várjon ettől? Az ezotéria sosem volt válasz vagy megoldás a problémákra.


Vagy te talán úszol a lóvéban, tök jó szerelmed van stb. csak ezáltal? Vagy "még pont nem sikerült"?

2018. ápr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ja, igen, és persze úgy kell kitartani emellett a belső hit mellett, hogy az ebben nem hivő környezeteddel lehetőleg nem keveredsz vitába, nem győzködsz senkit, stb. Ha téged győzködnek, akkor sem hat az elkötelezett meggyőződésedre, stb. Na, így is menne? Szóval nehogy azt hidd, hogy ez annyira könnyű, mint amennyire annak tűnik.
2018. ápr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

De működik, csak qrva nehéz megvalósítani. Nem, még nincsen, de nálam elsősorban az a probléma, hogy ha megvalósult volna, teljesen megzakkantam volna attól a belső ellentmondástól, amely ettől bennem keletkezik. Ebben én is még elég alacsony szinten állok. Viszont folyamatosan dolgozom, és a fejlődés jeleit is észreveszem.

Viszont, és ez nagyon fontos: amikor meg fog valósulni, ezt tutira nem fogom már itt közzétenni. A dolog ugyanis azzal is együtt jár (számomra), hogy ahogy haladok fölfelé, az emberek jó részét (mondjuk nem a rokonaimról beszélek), meglehetősen erélyesen kicserélem magam körül.

2018. ápr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nos....ne akard a tortat egeszben, eleg egy kis szelet. Szerintem jobban jarsz ha probalkozol azoknal a lanyoknal akiknek bejossz. Sokkal jobban jarsz, latva az irasodbol nincs valami betonbiztos onbizalmad, ha osszejonnel egy szamodra idealis lannyal azzal a bizonyos “ideallal” elcseszned a megfelelsi kenyszerrel, mert nem hinned el, hogy teged szerethet egy olyan no aki neked a 10/10. Ezert probalkozz kisebb falatokkal, szepen-lassan lepekedni, aztan kesobb, ha vagod, hogy mi a palya, mi fan terem a no, egy kapcsolat, a szeretet/szerelem stb, elkezdheted befuzni azokat a csajokat is akik neked az idealjaid. Mert akkor mar mesz fogalmad, tudasod a dologhoz. Ezert irom, hogy jobb lenne ha egyszerubbeknel kezdenel. Bar szived joga, azt csinalsz amit akarsz.
2018. ápr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nekem inkabb a kézzel foghatóbb tanácsok kellenek, olyanok mint amiket az utolsó írt.

Az ilyen átszellemüléses dolgokra nekem már nincs időm ennyi idősen úgy érzem, nincs is hozzá türelmem az is igaz.

Talán úgy lenne jobb ha olyanokkal kezdek, akiknél tudom, hogy nyeregbe vagyok azonnal, és nem tetszenek annyira, de ezt sajnos nem tudom megtenni. Aki nem tetszik nagyon azzal nem is tudok olyan lenni, nem is tudnék vele együtt lenni sehogy sem. Ha nem tetszik maximálisan még az utcán sem vonulnék vele végig kézen fogva. Ezért nem is szeretnék senkivel ilyet tenni, valakit megbántani.

2018. ápr. 2. 18:40
 16/17 anonim ***** válasza:
Mit kell félni egy 50 kilós lénytől.
2018. ápr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Bár csak ennyire egyszerű volna...
2018. ápr. 3. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!