Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kellene írnom neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene írnom neki, hogy beszélgetés alakuljon ki?

Figyelt kérdés

Volt néhány randim egy sráccal tavaly év vége fele. Akkor valahogy úgy éreztem, hogy nem vágyom rá eléggé, így befejeztem vele a dolgot.

Mostanában viszont egyre többször jut az eszembe, már-már hiányzik a társasága is. Tudom hogy anno rosszul esett neki, hogy "dobtam", többet akart volna. Egy ideje gondolkodom, hogy rá kellene írnom, bár kicsit tartok is tőle.

A héten születénapja lesz, gondoltam jó alkalom lesz, hogy felköszöntsem és ezzel beszélgetést kezdeményezzek. (Mivel sajnos nem tudom, h merre fogja megünnepelni)

Azt tudom, hogy nem az üzenőfalára kell hogy írjak, hanem privát üzit, de pontosan mit írjak hogy ne csak egy "köszönömöt" kapjak válaszul?



2018. ápr. 2. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
A felköszöntés mellett álljon egy hogy vagy kérdés például.Vagy a köszönöme utan. Ha visszakérdez,elindul egy beszélgetés.Ha meg nem,akkor felejtsd el.
2018. ápr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
"Kedves Jani, annyira egyedül vagyok, ma már jó lennél te is!"
2018. ápr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:

Nyugi, egyszál köszönömöt fogsz kapni.


Szerintem talán egy őszintének tekinthető vallomással kellene előrukkolnod, hogy vajon most miért is érdeklődsz utána. Lehetőleg a Janis poént hanyagold.

2018. ápr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Tölem még egy köszönömöt se kapnál ezekután.
2018. ápr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak hogy a sztori folytatódjon

Felköszöntöttem ma. Nagyon meglepődött hogy emlékeztem rá. (Már nem voltunk ismerősök facen). Több órat cseteltünk. Azt hiszem hogy még biztos lesz randink, mivel ő is egyedülálló. :)

2018. ápr. 4. 23:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor most már tartsd meg és ne dobd ha úgy érzed nem vágysz rá.Mert aztán jön megint az hogy nagy magányodban ő jut eszedbe majd megint.
2018. ápr. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most a srác fogja dobni. :F
2018. ápr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!