Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem alacsony és nem babaarcú annak esélye sincs fiút találni magának? 19/L

Figyelt kérdés

2018. ápr. 4. 14:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem pont, hogy magasabb lányt nehéz találni.. Annak inkább örülj, hogy magas vagy, sok lány megirigyelné a hosszú lábaidat.
2018. ápr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
21%
Milyen magas vagy?
2018. ápr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
33%

De van. :) Pont annyi idős voltam mint te, mikor megismertem a barátomat. :) Most 22 vagyok. Mondjuk én pont tipikusan babarcú vagyok, de viszont 180 centiméter magas.

Szerintem magas, és nem babaarcú lányok is találhatnak olyan fiút, amilyenre vágynak! Az én barátom olyan, amilyet mindig is szerettem volna, szóval nem kell leadnod az igényeidből.

2018. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
32%
180 cm vagyok,pufi arcu, bar vekony. A baratom megis egy fel isten es nem is ertettem😅
2018. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
19%
Pont a magas nők tetszenek
2018. ápr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Magas lány is nézhet ki jól is meg rosszul is. Babaarc meg igazából nem tudom milyen, kerek?

Most, ha úgy nézel ki mint Sarah Jessica Parker akkor az valóban nem sok férfinak jön be mint ideálja.

2018. ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Úgy tudtam, hogy a 13-as válaszom le lesz pontozva, de mondjuk egy indoklást szívesen meghallgatnék néha, hogy bizonyos válaszokat bizonyos felhasználók miért is pontoznak le. :D
2018. ápr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
22%
Na, az már végképp érdekelne, hogy a 17-es milyen indokkal lett lepontozva. :D Na mindegy. Ez a gyakori. Ez van.
2018. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!