Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig csak a pufibb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig csak a pufibb lányoknak jövök be?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ronda, sőt szerintem legalább áltagos, de inkább az fölötti a külsőm, nem vagyok kövér, edzek, az is meglátszik rajtam, de eddig kizárólag pufibb csajoknak jöttem be. Jelenleg is van egy ilyen csaj, akivel dumálok és ugyan személyisége nagyon bejön, de testileg nem annyira. Testi vonzalom nincs felé. Hogy lehet, hogy mindig csak az ilyen csajokat vonzom be? Ha lépek egy nekem tetsző lány felé, általában nem jövök be, a korábban említettek pedig ők maguk szoktak nálam próbálkozni. Most is az elöbbi csaj kezdeményezett nálam, nem én. Hogy lehet, hogy mindig csak az ilyen csajoknak jövök be?
2017. szept. 15. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Próbálok segíteni, mert én már minden alkatú voltam, a husitól a deszkáig, most kezdek formásan nőies lenni végre a sporttól...:D


Mikor dundibb voltam, abszolút nem voltam magammal megelégedve (vékonyan sem teljesen, de azért tettem és ez azért kicsit örömmel töltött el, mint eredmény). Valamiért mikor nagyon nem voltam elégedett az alakommal, sokkal nagyobb hangsúlyt fektettem arra, hogy milyen az alakja az adott srácnak. Most, hogy jó(jobb) nőnek tartom magam, csak a szélsőségek és a hozzám képest aránytalanul nagy/kicsi emberek nem tetszenek, egyébként nem válogatok annyit. Talán veled is ez van.


A másik, aki jó nő, az általában tudja magáról, hogy az, és egész sokan kezdeményeznek nála. (Néha annyian, amennyit egyáltalán nem akar, és tudom, hogy ez furcsa, vagy öntelten hangzik, de volt nálam is olyan, hogy bekerültem egy nagyon fiús közösségbe, és egyszerűen nyomasztó volt, hogy mindenki "valamiért" szól hozzám és keresi a társaságom, és már-már nyaggat személyesen és közösségi oldalon is. Jólesett, persze, de lelkiismeret furdalásom is volt, hogy mindenkivel nem foglalkozhatok, meg nem is tudtam, hogy hirtelen mit lépjek és kinek. Azért én nem örültem, hogy az az 5-6 srác egymással versenyez jóformán.) Emiatt mi eléggé ahhoz vagyunk szokva, hogy passzívak maradunk egészen addig, amíg valaki különösen fel nem kelti az érdeklődésünk. Én legalábbis nem igazán szoktam kezdeményezni, még akkor is, ha amúgy tetszik egy ember, mert sokan tetszenek, és nem érzem szükségét. Van, hogy egy lánynak épp elég közeledés az, ha rámosolyog a másikra... Ez édeskevés azért ahhoz képest, amit ti megtesztek egy nőért.:)


Az pedig, hogy mindig az tetszik, akinek te nem, és fordítva, elég általános. Legalábbis, nálam is ez szokott menni, bár nem feltétlen külsőre. Csak jön a koppanás, hogy nagyon nem vagyunk egy világ és az egész kiábrándító onnantól, hogy megszólal a másik.


Egy szemetebb verzió az lenne, hogy aki neked tetszik, annak nem ütöd a szintjét (de utálom ezt a szintezgetést... mindegy, érted a lényeget), mert nem minden a test sem, sőt... Egy duci lány pedig akár azt is gondolhatja, hogy emiatt te sem vagy egy elérhetetlen pasi. És itt kiemelem, hogy aki duci, az lehet, hogy amúgy minden másban nagyon nyerő és nagyon szép nő, szóval ezt nem úgy mondom, hogy akkor ők most rondának számítanak, hanem inkább önbizalom szempontból. Azért nálam az alkat, mint olyan annyira sokadlagos dolog, hogy csak akkor veszem figyelembe, ha kiszúrja a szemem, hogy valami nem stimmel rajta. Hogy most mennyire sportos, mennyire átlagos, mennyivel magasabb nem nagyon foglalkoztat, de az arc-haj-fogak (+arcszőrzet, ha épp van) szentháromság mindent eldönt, amit a külső el tud dönteni. Van, ami ellen ezen belül is tehetsz, van, ami ellen nem. Azért megéri erre is rámenni kicsit szerintem.

2017. szept. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezt a nem ütöm meg a szintjét dolgot kétlem. Amit írtál, az, hogy sokan próbálkoznak nála az viszont könnyen lehet. Szar dolog férfinak lenni, ilyen esetben kb tehetetlen az ember. Ha nem hajtok a csajra nincs esélyem, ha ráhajtok, akkor rajtam kívül ugyanúgy még sokan ráhajtanak, ami szintén taszító. Szóval az örök próbálkozás megy, hogy egyszer valakinél én legyek az, akiben meg van az a plussz.

Ez az arc haj fogak szentháromság érdekes... nem hallottam még.


Amúgy, nálam nem az a helyzet, hogy mikor megszólal kiábrándító. Nagyon nagyon tetszik a személyisége, árad belőle a ragaszkodás, és a szeretet, intelligens, ami nekem tetszik, csak ez sokkal jobb lenne, ha egy olyantól jönne, akihez külseje alapján is képes vagyok vonzódni. Ha lefogyna, tökéletes lenne számomra, arcával sincs baj, de ezt bunkóság lenne vele közölni. Sajna van rajta olyan 5 kiló felesleg, ami zsírban azért sok.


Köszönöm a hosszasan kifejtett válaszodat :)

2017. szept. 15. 02:25
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Mert a vekenyok jobbat is talalnak nalad.
2017. szept. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, 5 kg-on vagy kiakadva, hogy testileg már nem vonz.

Nagyon egyszerű: talán a csajok 20%-a az, akin nincs egy gramm fölösleg sem, vagy kimondottan vékony. Ezért van az, hogy számodra minden csaj pufibb, akivel lenne lehetőséged összejönni, mert csak nagyon kevés csaj jön be alapból.

Viszont ők a legkapósabbak, és tényleg találnak nálad jobbat.


Ez egy nagyon-nagyon hosszú tanulási folyamat lesz számodra, tele kudarcokkal, fájdalommal és csalódással, mire eljutott oda, hogy a farkadnak is tetsszen az, akivel semmi gond, csak külsőre nem tökéletes.

Addig meg próbálkozz tovább!

Az senkinek se jó, ha úgy jössz össze a lánnyal, hogy a testét nem kívánod.

2017. szept. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5 kg? Most komolyan ezen múlik? Figyelj, szerintem a neked tetsző lányok nem a külsőd miatt pattintanak le, hanem mert érzik, hogy felszínes vagy. Ha te gyerekként (agyban) egy felnőtt nőnél próbálkozol, hidd el, hogy akármilyen jó parti vagy , akkor sem kellesz a nőnek, mert érzi. Te kirakat babát akarsz, nem baratnőt.
2017. szept. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ííííííjjjjjj... nem vagyok ez a "body positivism, senkire ne mondjuk azt, högy kövér" típusú ember, de az azért elég meredek. 5 kiló pluszt pufinak nevezni...


Mondd meg a csajnak, hogy bocsi, nekem csak a fitneszmodell csajok jönnek be, és azt meg neked kell magaddal lemeccselned agyilag, hogy 1) ritka kevés olyan nő van, akin 1 gr zsír sincs, 2) ők elég kapósak, 3) ők tényleg rengeteg pasiból tudnak válogatni, akiből meg kiválasztják azt, aki nekik a legjobb (és nem feltétlenül a legjobban kinézőt választják, hanem vannak bizonyos preferenciáik, pl. hajszín-szemszín, vagy humor, vagy pénz, vagy intelligencia, vagy bármi). És ez is jó, hogy leírja a válaszoló, hogy ez ezeknek a lányoknak is mennyire szar, ehelyett nem hogy az ő helyzetükbe képzelnéd magad, jön ez a "brühühűűűűű, hát látod, milyen szar nekünk, pasikáknak"... igen, rohadt kellemetlen az, amikor egy szép nő nem tudja levakarni magáról a férfiakat, meg 20x meg kell gondolnia, milyen stílusban szól a pasihoz, mert ha "túl kedves", és nem akar tőle semmit, akkor átverős k...a, ha túl rideg, akkor meg beképzelt k...a . És hogy senkivel sem tud EMBERKÉNT beszélni, mert lassan egy "van zsepid?" kérdést is felhívásnak akarnak venni keringőre. Nem magamról beszélek, de egy barátnőm volt ilyen, hát majdnem megőrült tőle, és rohadt sok lelki baja volt emiatt.

2017. szept. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó, lehet, hogy több mint 5 kiló, de értem a savazást. Nem értek én annyira a női fizikumhoz, hogy így megsaccoljam.....
2017. szept. 15. 14:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Ó, rohadt egyszerű a magyarázat.

Egy csinos, szép nőnek rengeteg jelentkezője van, akik között nyilván akad, aki helyesebb nálad. Viszont egy duci csajjal a kutya sem foglalkozik, így 1) lead az igényeiből 2) elkezd kezdeményezni. Más esélye nincs egy kapcsolatra, max ha lefogy.

2017. szept. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!