Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Merre lehet találni "normális"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre lehet találni "normális" lányokat/nőket?

Figyelt kérdés

Neten - ismerkedős oldalakon mint pl a badoo,tinder

vagy a való életben? és a való életben ott inkább merre?

Olyan lányokat/nőket értem ez alatt aki odaadó,egyenjogú partnerként kezeli a másikat,meglepi a párját reggelente kávéval,kajával(hogy ha úgy van nem kell mindennap egyértelműen),mer közösen dolgokat csinálni az anyósával mint pl főzés mondjuk ha a párja még alszik,segít takarítani,érett gondolkodású de ott van benne még a gyerek,lehet vele hülyéskedni,vevő sok dologra,ad lelki támaszt,bíztatást,ő is kényeztet nem csak a párjától várja el...stb és ez nem csak egyoldalú hanem oda-vissza irányú dolog. (ha adok akkor kapok is.) ez hiányzott nekem az életemből...volt egy pár kapcsolatom már de ezek mindig hiányoztak és mindig neten ismertem meg az illetőket és mivel kb 2 hónapja lettem újra szingli így fogalmam sincs hogy az ilyen nőket merre lehet keresni, mert buliba nem hiszem hogy lehet ilyet találni..neten több esélyt látok rá de azért kíváncsi vagyok a véleményetekre. (jelenleg nem szeretnék párt,barátnőt jó így egyedül) csak kíváncsi vagyok hogy nektek mi a tapasztalatotok vagy illetve az ilyen nők mit szoktak,merre járnak szórakozni vagy illetve ők merre felé ismerkednek?

a korosztályt pedig ilyen 18-22 év köré tenném.



2018. ápr. 5. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Az energiat ne nyerje a fenybol esetleg? -.-“
2018. ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez csak most egy konkrét példa volt nem kell feltétlenül minden leírtat komolyan venni csak nagyjából írtam le...
2018. ápr. 5. 18:39
 3/11 Skaiiripa ***** válasza:
66%
elvitte a soros
2018. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen nők a párjukkal szórakoznak.
2018. ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

"mer közösen dolgokat csinálni az anyósával mint pl főzés mondjuk ha a párja még alszik"


Te is szeretnél az én anyukámmal főzni? :D

2018. ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Úgy látszik felesleges volt kiírni ezt a kérdést... mert vagy nem értik a konkrét kérdésem vagy csak mindenbe belekötnek. Nem azt kértem hogy konkrétan egy nő írja azt hogy "jaj én ilyen vagyok teljesen" mert nem szeretnék ismerkedni hanem az ehhez hasonló nőket akik ilyen beállítottságúak amit nem tudok konkrétan egy szóval megnevezni merre szoktak ismerkedni illetve aki megtalálta a párját azok hol ismerkedtek meg..stb
2018. ápr. 5. 18:53
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Munkahely, egyetem? De amúgy ezt az anyukával főzős dolgot nem értem, miért kéne anyukáddal foglalkoznia?
2018. ápr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Munkahely. Erre nem is gondoltam tényleg köszi. :) az "anyukával való főzés" alatt konkrétan arra értettem hogy van ("elszántsága"),kedve főzni vele illetve segíteni,akár egyedül főzni is persze hogy ha tud és ha akar.
2018. ápr. 5. 18:59
 9/11 anonim ***** válasza:

egy részük foglalt

egy részük dolgozik / egyetemre jár

egy részük otthon netezik

de én azt mondom neked olyan helyen ismerkedj ahova te is szívesen jársz, pl. ha van valami hobbid.

2018. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó kettő a normális választ :)
2018. ápr. 5. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!