Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, a környezetetekben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, a környezetetekben, ismerősi körötökben lévő átlag feletti, bombázó nők általában milyen férfiakkal vannak együtt?

Figyelt kérdés

Már amelyik foglalt, persze, mert szingli is sok van köztük. Arra az igazi, lélegzetelállító, dekoratív, bomba alkatú nőtípusra gondolok. Ha ismertek vagy ismertetek ilyeneket - lehet volt vagy jelenlegi osztálytárs, munkatárs, főnök, valaki a baráti körből, stb. A kérdéseim lennének velük kapcsolatban:


Milyen típusú férfi a párjuk? Jóval idősebb vagy korabeli? Milyen a külseje? Alacsony vagy magas, túlsúlyos, átlagos, sportos, sovány? A nőnél alacsonyabb vagy magasabb, esetleg egymagasak? Pénzes a pasi vagy átlagos, semmi extra életkörülményeik vannak a nővel? Milyen kategóriájú autójuk van? Ha komolyabban is ismeritek a párt: a pasi milyen természetű - kemény, határozott jellem vagy inkább félénk, visszafogott, csendes?


Röviden arról is írhattok, hogy néz ki a nő, csak hogy el tudjuk képzelni. Aztán a pasit leírva a párt is együtt, mondjuk az utcán sétálva.


Szóval a ti környezetetekben milyen típusú, stílusú férfiakkal vannak együtt a bombanők? Igazából arra szeretnék rálátást nyerni, hogy igazak-e általánosságban a sztereotípiák, hogy az ilyen nők mindig milliomosokkal, jól menő vállalkozókkal, üzletemberekkel vannak együtt vagy vannak kivételek...



2018. ápr. 7. 11:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Ismerek egy srácot akinek bomba jó csaja van :) Nagyon szép,nőies,vékony alkat modell teste van. Gyönyörű szerintem és mindenki felkapja rá a fejét. Férfiak és nők is. A srác??? :) Nagyon jó pasi szerintem :) Ismerem, dolgoztunk a nyáron egy helyen és színházban is látom néha és kommunikálunk. Izmos,magas,nagyon rendes kedves közvetlen. Sok barátja van, társasági ember, állatbarát,művelt azt tudom,hogy most egyetemre jár és a párjával együtt élnek már. Szóval Bomba csaj mellé egy bomba férfi illik. Mégis én még ennél is jobb férfit tudnék elképzelni a lány mellé külsőre legalábbis szerintem még lehetne feljebb rakni a lécet. De a belső is fontos.


L

2018. ápr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
22%

Ilyenekkel szoktam látni őket:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2018. ápr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem ismerek ilyen nőket.
2018. ápr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

Egyes vagyok.

Kiegészíteném még azzal,hogy a lányt nem ismerem annyira. De vele is beszéltem már és abból amit leszűrtem,hogy iszonyatosan kedves és barátságos természet. Nem szimpatizálok alapvetően a nőkkel,de nem irigység fogott el hanem rokonszenv.

A lány azthiszem 23 éves. Barna haja van kb vállig ér neki. Kék szeme van. Kreolos bőre. Magas szerintem olyan 176-177cm lehet. Vékony nagyon,de sportol is az látszik rajta. A barátját jobban ismerem. De ő külsőre: nem tudom őt se hogy milyen magas, de kb 185cm lehet? Az én barátom akörül van szerintem egymagasak lehetnek. A srácnak zöldes kékes szeme van,izmos. Őt láttam nyáron is és nagyon szép kidolgozott a teste..a páromnak sose lesz olyan :DD kreolos bőre van neki is. Szőrös lába keze. Szép arca és férfias. Ja meg mindig borostás. Én még nem láttam,hogy ne lenne arc szőrzete. Mint a páromnak is ;) Én ritkán látok olyan kiegyensúlyozott és nyílt extro.típusu embert mint őket.

2018. ápr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A srác 25 éves annyi mint én.
2018. ápr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
9%

Ezt nehéz meghatározni, de tisztán lejön hogy egy rinyagép vagy, akit nem is érdekel a válasz :D

Szerencsétlen:D

2018. ápr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
9%

Nő vagyok,de nőként is látom mi a szép,csinos ismeretségi körömben van 2 is aki után megfordulnak az utcán.


Az egyik nagyon buta lány,2 mondatot alig tud kinyögni,dolgozik,fiatal a csaj és a pasija is,a pasijának csúnya az arca,de nem rossz a teste,bár nekem túl vékony,jó a kocsija,és nagyon normális a srác.


A másik intelligens lány,normálisan meg tud nyilvánulni,viszont távolságtartó,ő kb 27,ha jól tudom a pasija 36, a pasija kopasz,tetovált,nem kigyúrt,de nem vékony,a csávó is normális, látszólag van pénzünk,de úgy tudom Ők közösen építették fel.

2018. ápr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%

Pl velem volt egy ilyen, 1-2 hónapig. Én visszafogott, csendes vagyok, ez tetszett neki eleinte, hogy végre nem egy nagyarc, aztán ezért is hagyott ott, a vetítős nagyarc exéért, aki aztán még is kidobta, és most egy hasonló fazonnal van új "nagy szerelem":


-divatszakáll (hipsterszakáll)

-ingek

-minimum menő mérnöki diploma

-drága autó (6-8 milla körül, bár erősen semmilyen, túlárazott autóról van szó, ami max 3 millát ér meg újonnan)

-magas státusz mutatása

-átlagos, vagy sportos, magasabb (bár a legutóbbi lehet hogy alacsonyabb).

2018. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%

Téged nem érdekel a válasz. Ismerek néhányat.

Elsőnek egy magas, izmos, másodiknak egy sportos, alacsony srác a barátja, harmadiknak olyan átlagos, negyediknek átlagmagasságú mackós.


Egyik sem buta nő vagy plazacuca, tértelmesek és a párjaik is azok.


Ez rólad nem mondható el, gondolom olyan válaszokat vártál, hogy gazag, kigyúrt, kopasz, stb. Akik ezeket terjesztik nem hogy nem voltak még nővel, de nem is beszélgettek.

2018. ápr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
Valaki kuldjon mar egy kepet,hogy tudjam hogy mi szamit bomba nonek,vagy atlagon felulinek...
2018. ápr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!