Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, a környezetetekben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, a környezetetekben, ismerősi körötökben lévő átlag feletti, bombázó nők általában milyen férfiakkal vannak együtt?

Figyelt kérdés

Már amelyik foglalt, persze, mert szingli is sok van köztük. Arra az igazi, lélegzetelállító, dekoratív, bomba alkatú nőtípusra gondolok. Ha ismertek vagy ismertetek ilyeneket - lehet volt vagy jelenlegi osztálytárs, munkatárs, főnök, valaki a baráti körből, stb. A kérdéseim lennének velük kapcsolatban:


Milyen típusú férfi a párjuk? Jóval idősebb vagy korabeli? Milyen a külseje? Alacsony vagy magas, túlsúlyos, átlagos, sportos, sovány? A nőnél alacsonyabb vagy magasabb, esetleg egymagasak? Pénzes a pasi vagy átlagos, semmi extra életkörülményeik vannak a nővel? Milyen kategóriájú autójuk van? Ha komolyabban is ismeritek a párt: a pasi milyen természetű - kemény, határozott jellem vagy inkább félénk, visszafogott, csendes?


Röviden arról is írhattok, hogy néz ki a nő, csak hogy el tudjuk képzelni. Aztán a pasit leírva a párt is együtt, mondjuk az utcán sétálva.


Szóval a ti környezetetekben milyen típusú, stílusú férfiakkal vannak együtt a bombanők? Igazából arra szeretnék rálátást nyerni, hogy igazak-e általánosságban a sztereotípiák, hogy az ilyen nők mindig milliomosokkal, jól menő vállalkozókkal, üzletemberekkel vannak együtt vagy vannak kivételek...



2018. ápr. 7. 11:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem igazak ezek a sztereotípiák. Nem tudom... én az összes csinos, 170 körüli fitneszesen izmos, formás mellű és popsijú angyali arcú egyetemista/diplomás csajokat szinte mindig ugyanazzal a típusú pasival látom együtt. Kivétel nélkül. Hogy mire gondolok?

Arra a tipikus +180-185-ös, férfiasan izmos, általában kreolbőrű sötét tónusú mediterrán típusú (barna szemek, borosta, markán arcvonások) pasira gondolok, aki minimum valami csoportvezetői pozícióban dolgoznak egy komoly multinál mérnök, közgáz vagy hasonló presztízsű sok pénzt és szabad életmódot biztosító végzettséggel. Emellé még persze dukál egy prémium autó (BMW X6, A5-ös Audi meg hasonló kupék ill. SUV-k) és persze egy közös stabil jövő, ami a házat is magába foglalja. És persze nyilvánosan dúl a love meg a szenvedély. Elég ritka, amikor ettől eltérő pasit látok top csajjal, bár férfiasan nagydarab macis pasikat is szép számmal szoktam látni csinos lányokkal és nézzetek hülyének, de kis részben az is közrejátszhat abban, hogy a csajok ilyen nagydarab pasik iránt vonzódnak, hogy ezeknek a férfiaknak az általános méreteikből adódóan a férfiasságuk tekintetében sincs szégyellnivalójuk. Ezzel pedig a nők is tisztában vannak. Nagyon-nagyon ritkán látok egy-egy alacsonyabb (170 körüli) pasit csinos/szép lánnyal, de mindig azt látom rajtuk, hogy megfagy körülöttük a levegő és annyira érződik rajtuk, hogy csupán egy keserves érdekkapcsolatról van szó. És igazából ezeket a pasikat nagyon tudom sajnálni, mert ne mondja nekem senki, hogy őszinte szerelem nélkül - abban a tudatban, hogy a pénzedért van veled együtt - annyira jó egy csinos lánnyal együtt élni.

Hogy a mondandóm első részét képekkel is illusztráljam:

Ezekhez a csajokhoz...

[link]

[link]

[link]

[link]

...ezek a pasik illenek:

[link]

[link]

[link]

[link]

Természetesen facebook-on sokkal relevánsabb példákkal tudnék szolgálni - annak megcáfolására, hogy tuti jönni fogtok a szokásos dumával, hogy ezek a csajok csak szét vannak retusálva kiló sminkkel - de a személyiségi jogok miatt sajnos nem tehetem meg.

2018. ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

10-esnek küldeném:

[link]

[link]


És amibe kb a válasz is benne a van a kérdezőnek:

[link]

2018. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Korabeliek, és ugyanaz a szint, mint ők, csak pasiban.
2018. ápr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
De most komolyan..ne varjatok mar el hogy egy gyonyoru no majd egy dagadt vagy atlagos hapsit akar amikor nala sokkal vonzobbak is vannak. Te joeg..
2018. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
9%

10 es csaj 10 es pasival jár de ha éppen olyanja van leadhatja 8-asig.Eleve egy 10 es nő úgy alakítja az életét ,hogy nem is keveredik a pórnép közé,maga mellé vesz még pár top csajt és billegetnek le fel a menő helyeken.


Hogy a 10es pasi ,ez mit jelent az tág határok közt változhat de nagy vonalakban, magas, izmos ,feltűnően jóképű,és nem utolsó sorban gazdag pasik ezek. De mit kell ezen csodálkozni? Egy 10 es csaj bármelyik férfit megkaphatja, nyilván csak a legjobbak közt nézelődik.

2018. ápr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%
Megismertem egy átlagon felüli csinos lányt, aki akkor 25 éves volt. 52kg, nagyon csinos, vonzó és igényes. Gyönyörű formás test, mindig nagyon patent. Egyetemet végzett, kiváló munkája van egzisztenciálisan is nagyon rendben van. Egy helyen dolgoztunk egy ideig és pár alkalommal összeakadt a tekintetünk, majd össze-összefutottunk a munkahely kávézójában. Egy nap végeztem a munkával és összeszedtem minden bátorságomat és meghívtam vacsorázni. Mindezt úgy, hogy a vállamon létra volt a kezemben pedig festékesvödör. Igent mondott. Tíz éve a feleségem.
2018. máj. 26. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Több ilyen huszonéves csajt ismerek, akinek testalkatra elég gizda, de sokszor annál nagyobb pofájú pasija van. Nyavalygós, önbizalomhiányos srácot ugyanakkor még nem láttam ilyen nővel.
2018. máj. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Amúgy külsőre 7-es srác már fel tud szedni 10-es nőket, ha más területeken erős, pl. dominancia, kezdeményezőkészség, státusz stb.
2018. máj. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!