Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha ezek ellenére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ezek ellenére mégis szeretnék együtt lenni valakivel?

Figyelt kérdés

Huszonéves fiú vagyok. Nehezen találok olyan lányt, aki megfelel az elvárásaimnak és én is az ő igényeinek. Lejjebb adni nem akarom. Ha komoly kapcsolat címszóval energiát fektetek valamibe, akkor gondoljam is teljes mértékben azt, hogy ő az igazi.


Addig is lenne esélyem, hogy nem kiugró külsővel találjak valakit akivel megélhetem a párkapcsolat örömeit? Szexet, vagy kicsit többet is akár. A tökéletesség igényének nyomása nélkül és hagyva a másiknak, hogy a saját dolgaira koncentráljon. Vannak lányok, akik szintén erre vágynak? Mik az elvárásaik egy ilyen kapcsolatra? Jó pont, ha valaki megbízható és jó fej, vagy csak a tökéletes test számít? Ezért egy magamfajtának fizetni kéne?


2018. márc. 31. 20:28
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Szerintem még ne csajozz, mert nem vagy érett rá, ez teljesen jól látszik az írásodból, ez nem helyes gondolkodásmód, ezt így nem lehet megválaszolni.
2018. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Varga Lilian ***** válasza:
A szex nem csak a párkapcsolathoz tartozik. Ha arra kell vki akkor így írd és arra vannak megfelelő oldalak. Egyébként mindenki találhat magának párt csak hozzáallas és kompromisszum kérdése az egész
2018. márc. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Törekedni kell hogy jobban nézz ki! Pl ha elvagy hízva akkor csinos lányokat felejsd el!
2018. ápr. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem a hozzáállás a lényeg. Ezzel a hozzáállással meg akkor sem lesz csajod, ha szép vagy külsőleg.
2018. ápr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!